• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    FEKALNIK: Já si to myslím...
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    CUSTOM1: srsly?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    CUSTOM1: Eh, ok. Na nástěnku se odkážu sám.
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    SALVATOR: Podobnost jména? Karel Gott - Greta Thunberg
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    CUSTOM1: To víme, ale jaká je souvislost s Gretou?
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    FEKALNIK: Umřel Goťák...
    CDR
    CDR --- ---
    ERRTU: tak pravda... program na ochranu svědků je s jeho ksichtem docela nefunkční :D
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    CDR: SKY_MAX: jeste bych doplnil ze ho puvodne sebrali za to ze si na kluka ted nevim jestli konkurenta nebo z jineho gangu objednal strelce aby ukazal gangstas ze je jednim z nich. mel tusim zaplati 20k, strelec ale minul, cil vyvazl tak mu zaplatil jen 10k. a na to konto si ty skutecny gangstas rekli ze na 69 poslou bouchace aby mu naznacili ze je jen blbej oslicek-otres-se jehoz ukolem je tahat z lidi prachy pro gang, on gangsta nikdy nebyl a nikdy nebude a ani na vterinu se o tom nikdy neuvazovalo. a pokud s tim ma problem, prijdou si panove popovidat jeste jednou naposled. policajti to maji na zaznamu.
    dva dny pred tou navstevou ho policajti sebrali. kdyz mu sdelili jak se veci maji, chlapec pochopil a zacal sypat informace. nekde jsem dokonce docetl ze v nejakejch jeho klipech jsou skutecni clenove v davu skotaciciho krovi protoze on chtel mit v klipu skutecny drsnaky a skutecny drsnaci chteli bejt v klipu. takze nekolik hodin vyslechu zabralo to ze si policajti se 69 poustej jeho klipy (v zajmu dusevniho zdravi vysetrujicich doufam ze bez audia) a on pauzuje, ukazuje a jmenuje. ma v podstate jedinou sanci na preziti:

    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    NAVRY: díky, dobrej point s tim překladem, v AJ to zní líp
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    SKY_MAX: jo, je to burn na tu první mluvící.
    Taky mam dojem, že v tý reakci chybí v překladu "značí, že jsi", bylo by to čitelnější.
    aka, jsi možná hezká, ale jsou i jiné kvality, které ty evidentně nemáš, a jemu už došlo, co má hodnotu.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    [ CRS @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]
    myslim, že tomu rozumim, ale míjí mě kam přesně to cílí. Může někdo prosim?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GREATDRAKE: jo vidis, to bylo zcela zásadní, že on měl ty tvrďácky kecy s velmi jasnou a reálnou vidinou, že půjde na 40 (někde se řikalo 69) let do basy. Takže to bylo vlastně trochu admirable, jak blbej byl a to větší to teď byl pád
    díky
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SKY_MAX: plus mu hrozilo přes 40 let vězení jako minimum a jelikož obžaloba prý navrhne skutky na výrazně méně, tak lze usuzovat, že spolupracuje dobře a mluví hodně.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    CDR: hodně zevrubně: když ho prvně chytli (rok možná dva zpátky), tak byl hroznej tvrďák a řikal, že to všechno udělal a že je na sebe pyšenej a že sere na policajty atd atd a dělal ze sebe megaborečka..
    Před asi týdnem nebo jak unikl na web audio záznam, jak vypovídá a chová se normálně a spolupracuje a říká jména ostatních členů gangu.. plus mínus.. Takže celý to meme vychází z toho, že se znemožnil.
    Prej normálně vypovídal a říkal jmena a věci o ostaních lidech (ale o tom úplně nevim). Takže jestli skutečně byl takovej snitch jak ho to meme ukazuje, těžko říct.
    Ale když vedeš tvrďácky kecy a pak snitchnes byť jen trošku, tak se to proti tobě takhle votočí, že by práskl i svou matku.
    působí to jako akovej ten případ, jak ve třídě nějakej boreček měl hromadu keců jak sere na školu a učitelé jsou kreténi, ale když pak přišel do třídy učitel, tak byl připosranej a sedl si do lavice jako první. Takže vlastně já
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    CDR: to by mě taky vlastně zajímalo, nějak se mi nechtělo do té kauzy hlouběji nahlídnout
    CDR
    CDR --- ---
    v čem je vtipnost těch nových memů s 6ix9ine (bo jak se ten kokot píše)?
    Že všechny u soudu naprášil?
    MATHES
    MATHES --- ---
    FEFERONIE: reklamace v ramci garance vtipnosti Praashkovi do posty
    NOP
    NOP --- ---
    FEFERONIE: Naopak.
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    FEFERONIE: Existujou vtipnejsi ano.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam