• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    FEDAJKIN: dal jsem do google he s Frozen but looks great a pak obrázky a hned to tam bylo :)


    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Nenašel jsem auditko hledám vtip, tak zkusím tady. Nemáte někdo ten obrazkovy vtip jak si chlap vybírá zimní bundu a povídá: ta bunda neni moc tepla ale vypada senzacne. A další strip poldové nad mrtvým telem: umrzl. ale vypada senzacne. To jo.
    CLBRX
    CLBRX --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    RIVEEK: Celá poslední série prej byla trash a ten igelit je odpadkovej pytel.
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    [ KAKIHARA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    poprosím o nápovědu - poslední serii jsem neviděl, to je nějaký odkaz na nepovedené triky (ten igelit) nebo etnickokorektní invazi afrických herců či co se tam událo ?
    NUMERIK
    NUMERIK --- ---
    ALCATOR: jej hah :))
    Díky :)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    NUMERIK: Rádoby vtipálek advokát udělal jazykovou hříčku na slovo "innocent" (nevinný) - in a cent.

    NUMERIK
    NUMERIK --- ---
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    ZIDANE: fixed
    Bude potřebovat topiče, co se bude starat o její troubu.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PRAASHEK: Nějak tak to bude. Už to kdysi vytěžil i Unseen, jen kde ten strip najít...

    Něco ve smyslu "nebuď smutný, synku, že třídní kráska tebou pohrdá. Za dvacet let za tebou přijde s prosíkem. Akorát už bude tlustá a mít tři haranty, každého s jiným chlapem a bude potřebovat troubu, co se o ně bude starat..."
    AMANT
    AMANT --- ---
    [ HESPELER @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ]

    co je to za toho typka? vidam ho v ruznejch gaming memes. diky.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SKY_MAX: Obavam se, ze vic toho tam neni. Pokud pomineme, ze na stredni jsi jeste nemel pivni pupek a podobne vyhody vyssiho veku.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    PRAASHEK: Takhle jak píšeš bych to čekal v ústavu s 20ti pluskama. Mate mě, že je to v černohumornym auditku a má to pár plusek, takže jsem čekal nějakej dark plot twist
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKY_MAX: první fotka je ze střední, kde tě ignorovala, druhá fotka ze současnosti, když je tlustá a žádá o přátelství. ručím za vtipnost, takže se směj, jinak uvidíš!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SALVATOR: jo, to s NBA vim, jen sem netusil tu kauzu s blizzardem, to je síla. Dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam