• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    HASH: na originální stránce je alt text GGER
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HASH: jo na tohle jsem narazil včera taky :) nechápal jsem, protože jsem si v posledním okýnku nevšiml toho velkého "N". B a C jsou připosrané, protože vidí velké N (písmeno, které representuje "n-word"), nebo možná dělají, že ho nevidí. "A" ho zatím nevidí a nechápe, co se děje.
    HASH
    HASH --- ---
    PRAASHEK: tak pojd jeste level 2:


    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    NAZARETSKY: Ano, Peter Nagy.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    btw jsem narazil na různé mashupy a některé jsou čupr

    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    tady je originální post od autora, kdyby někoho zajímala diskuse pod komixem http://stonetoss.com/comic/opposites-attract/
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    začal jsem tu psát sáhodlouhej příspěvek, ale PRAASHEK našel supr přirovnání.
    žlutý tričko s hadem je Gadsdenova vlajka (vetsnou nějaký ultra left liberlové), šedý tričko je znak fašistů. Druhá strana provazu je zřejmá
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    PRAASHEK: a co je zač ten chlápek v žlutém tričku, co táhne za jednen provaz s fašisty?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PRAASHEK: tvl to je hodne altright logic na ntou.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HASH:
    https://twitter.com/emperorinvictus/status/1039912243566133249

    Allow me to translate this meme for you: Leftists think they are fighting the System when in fact they are helping it more than anyone.
    HASH
    HASH --- ---
    explain this

    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    SLEEPLESS8: fucking shit, jakto, že mě tohle minulo? Nejsem takovej meme lord, jako jsem si myslel.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    REFALLENONE: jasně a budu na to čekat tejden, hele, a jak ses jako o těch klubech dozvěděl, když jsi tam měl zákaz?
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    MINERWA: Já bych ti to napsal znova, ale nechci riskovat další výlev v poště a zákaz ve tvých klubech, o kterých jsem do té doby nevěděl :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WRYKOLAKAS: V ženskejch se vyznáš, to je poznat hned.
    AMANT
    AMANT --- ---
    WRYKOLAKAS: i love you neasi
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    DRAGON: to by asi neplánovala odpovědět i am yours
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam