• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MATHES: stáčení najetejch kilometrů o ojetin. Evergreen téma, nedávno zas dostalo trochu boost. Zde s přidanou sarkasticky humornou hodnotou záměny kilometrů za peníze v rámci Black Friday slev.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MATHES: Díky Black Friday, je tu sleva na kilometry ojetého automobilu. Z 328k km na 197k km.
    A to se vyplatí.
    PECA
    PECA --- ---
    SPIKE411: Dík, mezitím jsem to vyggogloval, ale kdybych se nezeptal, tak by mě to asi nenapadlo "googlovat" - takový osobní prokletí :/
    Nyní plně chápu ty plusy k Hustopečím :D
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    PECA:

    Experience: my face became a meme | Life and style | The Guardian
    https://www.theguardian.com/...xperience-hide-the-pain-harold-face-became-meme-turned-it-into-career

    Hide The Pain Harold | Know Your Meme
    https://knowyourmeme.com/memes/hide-the-pain-harold
    PECA
    PECA --- ---
    Kdo je Harold? :|
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Chápu, podám si reklamaci u Praashka :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Taky jsem dal plus. Že dělá Harold doktora v Hustopečích.
    To bych nikdy neuhodl.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SPIKE411: Jenom kvůli tomu to má tolik plusíků? To jsem čekala větší bombu, chjo :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    NELLAS: Dyť je to Harold!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Stydím se, ale fakt tam nic nevidím... takže, prosím?

    [ MATHES @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ]
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SCHWAB a tinder zní podobně jako kinder. A kinder surprise je takový to čokoládový vajíčko s překvapením uvnitř. A to těhotný břicho na obrázku vypadá podobně jako vajíčko a taky bude mít překvapení uvnitř. Je to slovní hríčka jakoby
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SCHWAB: tinder. Seznamka pro rychlý sex s lidmi z internetu. Je to na těhotenském břeiš.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SKY_MAX: deep. jestlis to studoval, tak to neni poznat neboj.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    ZUZKAOU: pěknej článek zaměřenej hodně na součastnost. Ale jinak "OK boomer" je v různejch podobách přítomný v celý historii lidstva. Z našich končin například staročeši a mladočeši z konce předminulýho století. Ale jinak v každý zemi se jak v umění, tak v politice neustále spolu potýkal nový mladý revoluční styl se starým zaběhlým tradičním. Dějiny se víceméně skládají především z tohodle klasickýho generačního konfliktu. Studoval jsem tyhle mrdky na státnice, tak teď mám asi poprvý a naposledy šanci to nějak zmínit a přitom to diskusi stejně moc neobohatí a nikoho reálně nezajímá
    CDR
    CDR --- ---
    tak jo, díky za vysvětlení

    Kdo je Baby Yoda? Má nová postava společného s legendárním Jedi?
    https://cryptosvet.cz/baby-yoda-mistr-yoda/
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    GREATDRAKE: neni mrtev, odjel do Argentiny
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    CDR: Ne, na starý kolena si Yoda pořídil miminko se svojí ošetřovatelkou, má taky levobočka v Německu, ale o tom se nemluví.



    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    CDR: ne, protože je to z doby, kdy již yoda byl mrtev.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam