• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    FREELA:
    NVT:
    čekal jsem nějakou zajímavější pointu
    FREELA
    FREELA --- ---
    XINDLX:
    NVT:
    vaginal electrical stimulation - Hledat Googlem
    https://www.google.com/search?q=vaginal+electrical+stimulation
    NVT
    NVT --- ---
    XINDLX: Ovladač od vibrátoru.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    ?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SKY_MAX: Ahoj, tady skymax z budoucnosti. Během vánočních svátků nabereš potřebné znalosti a dojde ti v čem to spočívá. Zkratka "ftm", která je tu uvedena jako "fungus to male" (houba -> muž) je ve skutečnosti zkratkou "female to male" (žena -> muž). Takto běžně trans operace bývají označovány. Takže autor si dělá srandu z toho, že F v tomto případě zkratce znamená něco jinýho a když dává obrázek před a po, tak dá rovnou i ten obrázek, protože F nemusí nutně znamenat jenom Female, ale jakýkoli jiný slovo začínající písmenem F.
    Hezkej novej rok a příště než postneš, tak počkej pár dnů
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    pozor na svaté...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Já bych na to něco napsala, ale jsou Vánoce...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    AXTHEB: to je jakobych já řekla, že jsem byla píča a teď jsem žena, super joke, fakt!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    AXTHEB: a proto má odoperované kozy
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MINERWA: Ne. Píše že je trans ftm (fungus to man), čili že byl houba a teď je muž. Žádné něco mezi se v tom nevyskytuje.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GILHAD: tak jsem to pochopila správně, supr, díky
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    MINERWA: Ano, to presne rika v tom poslednim radku :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GILHAD: jakože dřív byl houba a teď je něco mezi?
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SKY_MAX: IMHO si delaj srandu z dnesniho trendu, kdy pri otazce na pohlavi si nedokazes vzpomenout, co mas mezi nohama a tak naslepo pichnes prst do slovniku cizich slov. A kdyz ti reknou, ze tak ale nevypadas, tak se zacnes vymlouvat, ze jsi zrovna ve fazi transformace...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    VIXLE: dik, v tom pripade dobrej for, Praasheku
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    MATHEZ: Ajo to me nenapadlo. Ja sem myslel ze stejne lizatko slizal na 436 liznuti.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    MIC: zajimalo te nekdy kolik liznuti potrebujes aby ses prolizal az do stredu lizatka? ted uz to vis
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam