• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    00KUBAT: ne, tohle je čtrnáctka B, zlatíčko
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    XINDLX: není to spíš "nemoderní myší ocelová šeď" vs. "vojenskou šeď", epizoda "Já na druhou"
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    KUBA1985: dík, to mi nedošlo.. už to dává smysl
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    XINDLX: Červený trpaslík, Série I Epizoda 1, „Konec“
    LISTER: Rimmere, já se nudim!
    RIMMER: Bože?! Tohle je zásadní běžná údržba! Je naprosto nezbytná pro dobro této posádky, této mise a této lodi.
    (Čte ze svého zápisníku) „Automat 172: ucpaná tryska na slepičí polévku.“
    Před obrazovkou projede robík.
    RIMMER: Podej mi čtrnáctku B.
    LISTER podá mu malý bílý čistič trubek.
    RIMMER: Tohle je čtrnáctka B? Listere, vypadá to snad jako čtrnáctka B?
    Sáhne mezi součástky na vozíku a vytáhne jiný malý bílý čistič trubek, nerozeznatelný od toho prvního.
    RIMMER: Tohle je čtrnáctka B, zlatíčko! Tohle (Ukazuje ten předchozí) je čtrnáctka F. Jsi slepý?!?
    LISTER: Komu to vadí?
    RIMMER: Mně, drahý Listere!
    RIMMER zkoumá oba čističe, uvědomí si, že čtrnáctka F je vlastně vhodnější a rychle vrátí na vozík čtrnáctku B.
    RIMMER: Je to moje zaměstnání! To já si odskáču, jestli přijde důstojník, objedná si slepičí polévku a dostane rybízový likér s pudinkem, dvojitou šlehačkou a cukrem!
    Mezitím RIMMER čistí trysku jídelního automatu. Když je hotov, naťuká něco do automatu.
    RIMMER (K automatu): Slepičí!
    Automat hučí a pak vydá červený šálek něčeho. RIMMER z něj usrkne, zatváří se znechuceně a vyplivne to.
    RIMMER: Ano, funguje to.
    KUBA1985
    KUBA1985 --- ---
    XINDLX: To je z jednoho z prvních dílů když čistí automat a chce po Listrovy trubičku
    ARAON
    ARAON --- ---
    XINDLX: Ja bych tam dal dve identicky sede zdi, aby se chytli i lide, kteri videli jen prvnich par dilu.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    GREATDRAKE: to mě napadlo.. ale tak to by na tom obrázku měl bejt spíš lister ne?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    XINDLX: psirény, vysátí mozku brčkem, rimmer.....
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    jako trpaslíká znám nazpaměť i pozpátku, ale tomuhle nerozumim
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: Hm, neni to narazka na to ze nemaji jmena? (respektive jsou nevyslovitelna?)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: Komunikujou obrazkama / ikonama?
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    [ M4JKL05 @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ]
    Film jsem viděl, ale pořád nic. Hledám v tom nějaký porozumění/jazyk/slovní hříčku.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GIRAFFKA: tak jsem jim to povykládal a vůbec na to nereagují. Dokonce jsem jim sundal ponožky, ale pořád dělají jakoby nic...
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    SIRIEN: ...to vypravej napr.kotnikum...
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    díky, sem retard "only driven from time to time" .. už mi to došlo (a to ty filmy znám)
    KEJML
    KEJML --- ---
    SKY_MAX: To je auto z Návratu s budoucnosti, kde funguje jako stroj času.
    NVT
    NVT --- ---
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SIRIEN: Tak moderni strojky neznam, u tech starych, bakelitovych , kam se uchytavaly ziletky (ne hlavice - jo mohl bych uz byt dedecek touto dobou), to chtelo trochu grif a poprve ho clovek vetsinou nemel :)
    Ted mam britvu vlastni vyroby a kamenec nepotrebuju ...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    GILHAD: dědečkovou žiletkou možná, ale abys potřeboval kamenec s moderní žiletkou, tak to musíš bejt fakt šikovnej.
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    GILHAD: to som robil nebohemu dedovi, krvacanie sme zastavovali papierovymi vreckovkami. Ale britva sa uz stratila.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam