• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Kdyby měl někdo nejasnost ohledně 4 a podobně, nabídl jsem, že si každý může říct číslo a já vytvořím pravou stranu a tím by se pravidla upřesnily. (v mé verzi testu nejde o kolečka, ale o uzavřené plochy) Navíc jsem schválně zvolil čísla bez 4 včetně toho s otazníkem.

    SALVATOR: Neumíš číst, nebo se úmyslně snažíš o trolling? Nenapsal jsem zcela jasně "někdy jsou znalosti na překážku " - tedy dokazuji jen to, že znalosti mohou ztížit řešení jitých problémů. (a týká se to i třeba vrcholové fyziky a matematiky)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SALVATOR: jaktoze se tedy počítá osmicka nebo to je nahodne podle fontu, nekdy ano,jindy ne
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    VON_GILOTINE: Páč to neni kulatý. Je to trojúhelník.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    VON_GILOTINE: V některých variantách zadání se to tak počítá.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SIRIEN: btw to je tak inkozistentni ze to nepocita 4 jako krouzek? to je fakt hodne nekde
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SIRIEN: dekuji, ale počítám, ze se bude hadat jak incel a tvrdit, ze jeho dukaz je doklad ze by mozna mohl jit na mensu, ha, ha. ha.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    SALVATOR: o tom to v zasade je - dospelej mozek daleko vic pracuje s abstraktnim vnimanim, kategoriema, pravidlama
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Mě by hlavně zajímalo, co to má jako dokazovat, nebo co. Jako že sou děti chytřejší, než profesoři? Že sou děti víc tvůrčí? A přitom je to ve skutečnosti imo jen zavádějící zadání, pokud je tohle opravdu původní podoba. Malý děti v první řadě nemaj zažitej význam značky rovná se. Dospělí lidi jo a ten význam tam hledaj. Ale najít ho z principu nemůžou.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    VON_GILOTINE: počítá kroužky a tváří se chytře. Ve skutečnosti je to řešení rozporovatelný, protože libovolné pravidlo může být false positive nad generátorem náhodných čísel. Anyway, nemá někdo radši něco dalšího k vysvětlování?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    HOWKING: no jo, vubec nechapu zadani, zase si vyhral. jak to jen delas. uplne sw ted citim ze mam 125 jako ty
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    HOWKING: jdi s kuličkama do háje.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    GANDHI: jj, ti profíci tu nápovědu neměli. Ale i tak si myslím, že to dospělého potrápí.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    HOWKING: [ HOWKING @ Poznej vtip + jejich vysvetleni | PRAASHEK ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit ]

    tohle je imho hodne solidni napoveda:) hned se mi vybavily veci z prednasek kriminalistiky o rozdilu mezi vnimanim reality dospelymi a detmi
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Můžou i ostatní - kdo to zná, tak neprozrazuje a nekazí zábavu :)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    VON_GILOTINE: Tak pojď.
    284 = 2
    365 = 1
    826 = 3
    689 = 4
    988 = ?
    Jestli chceš, řekni si své vlastní tříciferné číslo a já ti řeknu hodnotu na pravé straně - platí to pro všechna čísla.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    n9 vida ze nic nemas
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HOWKING: *máš-li :)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    VON_GILOTINE: Ne tobě ho dát nemohu - nepochopil bys zadání.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    HOWKING: jasne urcite, to vis ze jo.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    AMANT: A právě proto teď vím, že "předpona" není předpona a nenapadlo mě hledat ty předložky tam ;-) (někdy jsou znalosti na překážku - mohu ti dát IQ test, který malé dítě udělá za pár sekund a znám profesory matematiky, co si vylámali zuby a po hodině to vzdali - máš li zájem)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam