• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAZARIUS: ok, lost/missed, tohle už dává smysl. To sem nevěděl, že je to překládané.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    NAZARETSKY: a vysvetlis mi pls, jak si vydelava navstevnik koncertu, kdyz ted pocita jake ma ztraty?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Je na té mrtvole ještě co pitvat?
    LAZARIUS
    LAZARIUS --- ---
    DRAGON: tak třeba, že to bylo původně anglicky a psal to DJ

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    REONA: Stále stojím za Nazaretským, člověk může jít na vystoupení i na koncert. Neměla bys tam něco jiného?
    REONA
    REONA --- ---
    DRAGON: Nemyslím si. Návštěvník chodí na koncert, nikoliv na vystoupení...ale může mluvit interpret a ušetřit právě na té útratě po vystoupení...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    NAZARETSKY: chtěl si říct "na efektech"
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DREWDARK: má pravdu
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    NAZARETSKY: ok, nemel bys verzi pro nekoho, kdo nema cislo na tvyho dealera?
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    AUDIAC: Po dvou stech jsem koncerty pro 15 lidí přestal počítat... Tak asi tak.
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    SULTHAN: Je to spíš takový typický stereotyp o amatérských kapelách. (Uspořádat koncert, který prodělá byť s jedinou amatérskou kapelou pro 15 fanoušků, to už chce mistra chaosu. Amatérský kapely projížděj prachy na fixních nákladech jako je zkušebna a pod, ne na koncertech. Nekoncertováním vesměs kapela kapelní náklady neušetří. Že se nevydělá to, co se za večer proleje, to zas jako jo...)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    NAZARETSKY: Ty jsi asi nikdy neměl kapelu, viď? :)
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    DREWDARK: Neshoduji se s předřečníky. Rozumím tomu, jako kdyby tam bylo napsáno, jen s jinými reáliemi: "Teď jsem počítal, o kolik peněz jsem přišel za zavřený hospody a zjistil jsem, že jsem na tom vydělal 20 000,- Kč." Tzn, že to neříká interpret, ale návštěvník.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    DREWDARK: že ho vystoupení stojí víc, než kolik na nich vydělá. Což je typický třeba u amatérských kapel.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    DREWDARK: zrušený představení - neprodělaný peníze na malý návštěvnosti
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Já myslim, že maj všichni pravdu, kromě mě, takže zapomeňte, že jsem něco řek`.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    RAINBOF: No jasně, to si neodporuje :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SALVATOR: ja myslim ze proste jde o pocitacovy cislo neco ala 8x8 bitmapa jako zakaz 64bit lidi
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Já Minecraft hrál, ale jen singleplayer, nicméně text "Zákaz akcí nad 64 lidí" by mi napovídal, že to je možná nějaký omezení počtu hráčů na multiplayerovejch serverech, možná?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam