• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    00KUBAT: zkus todle:
    YAGMOMRU
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    SULTHAN: Aha, díky moc... A to, co jsem psal já, umíš přečíst?
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    RIVEEK: Může to prosím někdo dovysvětlit? Co má to sdělení společného s těma znakama, respektive s tím, že to umíme přečíst?
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    .. didn't kill himself
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    LEONKA: Epstein
    LEONKA
    LEONKA --- ---
    ee..kdo koho nezabil?
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    SULTHAN: If you can....pak uz se chytis
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SULTHAN: první dvě slova jsou "if you"
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    SKORZENY: A nešlo by zrovna v téhle skupině dát poněkud lepší nápovědu? Ať dělám co dělám, tak v tom prostě písmena nevidím.
    AMANT
    AMANT --- ---
    SALVATOR: no ale to "moje" je teda pro desetilety..vubec to neodpovida proporcne a kdyby tam nebyla hlava ty asiatky, tak to nikoho ani nenapadne.
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    SKORZENY: super, díky! Já myslel, že v tom je nějaký příběh těch pumprdlíků.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Zajímavý, na oba poslední dotazy od AMANTa, i na ten od RIVEEKa by se dalo odpovědět "musíš trochu přimhouřit oči".
    SKORZENY
    SKORZENY --- ---
    RIVEEK: su to zakodovane pismena, jeden znak, jedno pismeno
    pointu odkazu neprezradim, ale ked na to prides, tak neprekvapi
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    Prosím o pomoc. Má to kopec palečků a a vtip nechápu. Co znamenaj ty divný pataponi?
    [ SLEEPLESS8 @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ]
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    AMANT: jo, o tom to je. Že se tam sklání rybář k náčiní a na první pohled to vypadá jako opice, který ze zadku čumí lidská hlava. Předchozí příspěvek byl, jak někdo venčí opičáka v plíně na vodítku - takže nejspíš asociace a další člověk postnul tohle....
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    AMANT: How much is the fish?
    AMANT
    AMANT --- ---
    [ CRS @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    tohle nak nechapu. teda na prvni pohled mi to prislo jako mlada gorila, ktery cumi ze zadku lidska hlava, ale o tom to asi neni.
    AMANT
    AMANT --- ---
    aha...ok.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    AMANT: to oko může na první pohled připomínat píču.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam