• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SALVATOR: Jermanová, trestní oznámení na noviny co otiskly dopis záchranářky co si stěžovala na nedostatek ochranných pomůcek.

    (a teď následná obrátka a mediální lítost )
    ARAON
    ARAON --- ---
    NELLAS: Me to prijde jako takova jednoobrazkova varianta toho stareho vtipu:

    Sedí Milan na baru, vedle docela hezká holka, tak jí začne kupovat panáky a seznamovat se. Kecaj spolu a pak jí navrhne, jestli nepůjdou k němu na byt. A ona říká - hele tak jo, seš zajímavej, akorát je tady ta věc, že já jsem ze siamskejch dvojčat a tady moje sestra-siamský dvojče co je vedle mě není moc do těch postelovejch dobrodružství, jestli ti to nevadí že musí jít s náma - může se třeba jenom koukat z okna, ju?

    Milan říká že ne, tak jdou na byt, Milan píchá tu holku a její siamský dvojče se tam docela nudí, a vidí že na zdi je pověšenej trombón, tak říká Milanovi - hele já se nudim, podej mi prosimtě ten trombón abych se nějak zabavila, tak Milan jí ho podá a zatímco píchá tu sestru, tak siamský dvojče si preluduje na trombón.

    Střih. O čtrnáct dní později.

    Holky sedí na lavičce v parku a jedna říká druhý:

    Hele, támhle jde Milan, nezavoláme na něj?


    Já ti nevim. Myslíš, že si nás bude pamatovat?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Je v tom něco hlubšího, nebo je to prostě jen součet mnoha absurdit?
    [ BUSH13 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    ALEA
    ALEA --- ---
    SOLNAKAR: pardon já musím... Řepka. To máš všude.
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    SOLNAKAR: Jo takhle, dík. Vytknul bych tomu nedostatečnou žlutost :D
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    EL_KO: ok diky. Poslu si reklamaci k Adovi
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    RAB1T: no nic, ta výše při tom "extrémním zvýšení pracovního nasazení" je tím černým humorem ;)
    PENER
    PENER --- ---
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    respektive s timhle, znám ho z ňákejch memů, netuším jestli to tu někdy někde běželo
    https://www.youtube.com/watch?v=7MxqcqAIIvY
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    NAZARETSKY: Už mi bylo odpověděno, ale dává to smysl spíš s tímto doplněním
    Homepage | Mister Rogers' Neighborhood
    https://www.misterrogers.org/
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    J4C0B1M: Mlceni jehnatek.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    [ CRS @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    Poradíte? Je to Mr. Rogers, ale...?
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    GANDHI: No a nebo k otevření automobilu bez klíčku. Spojíš-li oba memy dohromady, nedostaneš vtipnou historku, ale úplný dno normalizační televize. Nevim, kdo ty Bakaláře tehdá psal (nejspíš Dietl se Zelenkou, na nějaky dopisy diváků nevěřím), ale doufám, že za tohle prišel do pekla.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GANDHI: v pravidlech moštárny popsal irving snad všechnyy způsoby, ale ramínko zamlčel :-(
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    GANDHI: jo aha, barvy ramínek. Díky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam