• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MATHEZ: přišlo mě, že je to spíš humor toho druhu když zápasník co chce kousnout soupeře do koulí se kousne do vlastní
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    RENDORF: jeden fizl skrti chlapa, druhej fizl skrti prvniho fizla; souvislost s uskrcenym floydem a naslednym zakazem skrceni pri zatykani nekooperujicich obcanku
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    CEAR: plus ty pesteny drapy ...
    CEAR
    CEAR --- ---
    WOLFZOV: Asi jako kontrast mezi zjevným oblečením a atributama zbožné jeptišky oproti piercingu na bradavce. Co je za tím za příběh je už asi na fantazii každého....
    WOLFZOV
    WOLFZOV --- ---
    To jako, ze ma v bradavce piercing? Nebo co je na tom vtipne?Asi mi to unika..

    [ WULFEN @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    A vy se mi divíte, že jsem misantrop.
    AMANT
    AMANT --- ---
    SHEALA: i feel u sis;)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    AMANT: ráda bych našla nějaký "kompro" na F.L.Věka, případně další obrozence :) (Ne, nemusíš mi to hledat, mám prostě novýho konička, před tím jsem si dělala srandu ze savopičů.
    AMANT
    AMANT --- ---
    AMANT
    AMANT --- ---
    LOJZEE: nojo ale to je tim ze to byli lidi
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    SHEALA: velka spousta slavnejch historickejch osobnosti byli imo hrozny curaci
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ZIDANE: Já ti nevím, třeba tím, jaký úřad zastávají. To už člověka uvede ve známost.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ano, lidi mohou být známí i tím, že jsou hrozný čuráci. A i takový Zeman nebo Babiš musí mít nějakou dobrou vlastnost, třeba umí uvařit skvělou koprovou omáčku. No, škoda že u toho nezůstalo...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ZIDANE: A nechceš se na to zeptat spíš správce toho auditka, než mě?
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    SALVATOR: A může se tam hlásit i to, kdo "známej" umře?
    Třeba takovej Zeman nebo Babiš... jsou tihle dva slavní?

    A pokud, tedy čím se proslavili? Krom jeden házení kundama a druhej čerpáním dotací?

    Ale tak či tak bych je nejradši nahlásil oba, protože už aby... ale obávám se, že tu ještě dlouho budou, protože s nima ani čert nechce mít nic společnýho...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Ale je tady auditko Kdo umře. Tam se sice hlavně tipuje, kdo slavnej umře jako další, ale tyhle věci se tam většinou hlásej.
    CEAR
    CEAR --- ---
    NAVRY: není
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    Není nějaký auditko, kde by se automaticky vysvětlily ty GNSP posty s irelevantníma lidma, abych nemusel pokaždý hledat, kdo fakt umřel?
    Poslední je Ian Holm, co hrál v LOTR Bilba, v [ FEKALNIK @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ] a podobných
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam