• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SKAFF: hehe to maj naci znami kdyz zacnou motat brko. asi to je naka reakce organizmu hhh
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    SKAFF: dik, tuhle souvislost s prepudrovanim nosu jsem si nevybavil :)
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    VON_GILOTINE: jakmile kdokoli kdykoli řekne, že je tu Karel, že sem jede Karel nebo že možná by mohl přijet Karel, tak většina lidí, které taková informace zajímá a které já znám, hned míří na hajzl. Je to divnej reflex, ale mám ho taky.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SUCZKER: spis po velky nalozi emka. po koksu nee
    AMANT
    AMANT --- ---
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    SUCZKER: nie je to pravidlo, ale moze byt, u mna to funguje ale ja mam zasa pateticky zaludok... naopak aj opiaty na mna funguju ako 100% zaruka zacpy
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    [ HERR_FLICK @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ] - po kokainu se uzivatelum chce na velkou ?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MAKROUSEK: viděla jsem to jako dost malá, takže neviděla
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MAKROUSEK: jakože ten na fotce je mladej hopkins?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    MINERWA: Scena z Mlceni jehnatek, tohle je masovy vrah, co prave rika sve obeti, co ma delat.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Já bych místo starosty dosadil zemiak.
    A místo Babiše, halucinace.
    Pak by se možná jako asi třeba někdo trochu krapet malinko mohl jako pousmát žejo.
    JON
    JON --- ---
    [ DREWDARK @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ] on to neni ani tak dotaz na vtip, ale lepsi diskuse nez tato na svete neexistuje:
    Prijde mi, ze v tom vtipu trochu skripe poruseni kanonu, poprve-podruhe-pointa. Tady je jen poprve-pointa.
    Spravne (lepe) by to tedy melo byt:
    Prijede babis.
    Starosta rika, mame tu tri problemy.
    Prvni, ze nemame hasice.
    Babis vola ministerstvo vnitra a zaridi.
    Druhej, ze nemame kanalizaci.
    Babis vola ministerstvo pro mistni rozvoj a zaridi.
    Starosta moc dekuje, ze to jim urcite moc pomuze a tak.
    A babis povida - tak este ten treti problem.
    A starosta - no to uz je jen takova drobnost, to vlastne nestoji za rec.
    A babis ale povidejte.
    A starosta - no, vite, my tu nemame zadnej mobilni signal.

    Este by teda misto hasicu bylo lepsi dat neco jinyho, co by mel na starosti taky ministr za Ano, ale to uz je vylozene drobnost.
    Rozpitval jsem to dobre? Dostanu klicenku?

    Tenhle kanon 1-2-3 je podle me docela zasadni, ale muzu se plist, nejake postrehy k tomu?
    YOT
    YOT --- ---
    MORIARTY: Dal jsem tomu příspěvku lajk. Píšou tam "má to hodně lajků, tak to musí být vtipný a tak tomu dám lajk."
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    SLAMITCH: Ten obrázek předtím tam byl třikrát, nyx po třetí ráno funguje trochu jinak. Já ale nechápu, proč ten můj post dostává pluska i teď, když už nedává smysl, protože je tam ten obrázek jenom jednou. Asi tu funguje efekt "Má to hodně lajků, tak to musí být vtipný a tak tomu dám lajk".
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    SLAMITCH: Jde tam asi o formu. Místo jméno, příjmení, pracovní pozice atd. je v "pracovní smlouvě" takovéhle květnaté povídání.
    Plus je možná vtip ve vtipu ta slovenština.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SLAMITCH: ten obrázek tam byl původně třikrát.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    SLAMITCH: Imo je to stavěný na tom ze jsou tri a střídali “řidiče”
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    A ještě jeden, prosím. Dneska jsem asi nějaký pomalejší. Předem ď :)

    [ CHROCHTADLO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam