• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    FREELA: Tohle se uz v C# nedela - Tam kdo nechce zmrzlinu zvedne ruku a odpoví samotny stanek exception prodavacce :) Podobne jako vtipy o blonďatých je to pres 40 let stare programovani state-machine :)

    Jinak na tom neni nic programatorskeho - pointa je ze programatori jsou legracni. Jako drive pravnici, doktori, vojaci.
    FREELA
    FREELA --- ---
    TRISSIE: asi zmenim povolani. Nemuzete mi to nekdo prepsat do c#?
    HANSHOLER
    HANSHOLER --- ---
    TRISSIE: díky!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    HANSHOLER: P1 zmrzlinu chce, ale neví, co ostatní (kdyby ji nechtěl, mohl by rovnou odpovědět "ne", protože by ji alespoň jeden nechtěl a tedy by neplatilo, že ji chtějí všichni)
    P2 už ví, že P1 zmrzlinu chce, sám ji také chce (viz P1), ale neví, co P3
    P3 zmrzlinu chce a ví, že P1 a P2 ji chtějí taky.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    AKI_NO8: ofsajd je jako když vběhneš do obchodu ještě před otevírací dobou.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MAKROUSEK: Jako by to takhle ke koukání bylo...
    CELESTIUS
    CELESTIUS --- ---
    OTAVA: hlava rika ne, ale jiny casti tela...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    AKI_NO8: Ofsajd, nebo cesky postaveni mimo hru je kvuli tomu, aby u souperovy brany proste necekal jeden, dva lidi, nez jim to kopnou zezadu a pak by dali gola vicemene zadarmo, to by nebylo moc ke koukani.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    MAKROUSEK: Aha...takže kvůli nečemu (co asi raději nikdy nepochopím) prostě ztratili míč hned po vykopnutí. Oki, díky.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    AKI_NO8: Protoze ofsajd. Jak mu prihral smerem k souperove brane, tak tam nebyli zadni souperovi hraci bliz k brane. Takze o mic prisli takovouhle blbou chybou, proto se chyta za hlavu.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Prosím, prosím. Tohle vypadá, že díky tomu, že fotbalu nerozumím jsem přišla o nějaký hezký vtip. Tedy výlev rozhodčího je sám vtipný, ale nechápu, co se tam má jinak dít a proč je z toho rozhodčí tak zdrcen.

    [ BASSQUIAT @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    LOJZEE: Provedu!
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LOJZEE: ano, nebudeme!

    kruci to nefunguje.... nemuzes se zeptat na zapor?
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    neserte se do Belle! :(
    YOT
    YOT --- ---
    GILHAD: Jé moje nejoblíbenější odpověď na otázku ve které se ptám na dvě možnosti. Děkuju! Takovou odpověď mám skoro stejně rád jako když se ptám na zápor a přijde mi odpověď "Ano, není!"
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    YOT: Ano.
    YOT
    YOT --- ---
    To je umělkyně od slova umělá, nebo od slova umělák?
    ARAON
    ARAON --- ---
    OTAVA: Umělkyně ano. Ale barová.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam