• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    KALIBAN: Bejvala hejtmanka Středočeskýho kraje, krom toho že je to píča, tak její působení byly samý malý domu, přeplácený zbytečný služby, trestní oznámení na zachranarku....A taky je to píča.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ja jsem uplne nechytil co se to deje s touhle zenskou, nemuzete me nekdo nasmerovat prosim?

    [ ELHO_CID @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ]
    ARAON
    ARAON --- ---
    DARKSUN: To proto, že ten Stopař je tam navíc. 420 69 je jinak standardní profláklá meme.


    SEJDA
    SEJDA --- ---
    DARKSUN: to bude tim, ze to neni vtipne, je jenom to presne znazorneni trojuhelniku z relikvii smrti z Harryho Pottera.
    Rowlingova vi vic ;)
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    GILHAD: asi jsem ten vtip nepochopil, pac ta cisla opravdu mohou byt cokoli a mistni vysvetleni mi prijde celekm nelogicke, pac tak nejak vidim nulovou souvislost mezi oblibenou polohou pri sexu, stoparovym pruvodcem a nejstabilnejsim geometrickym tvarem...
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    DARKSUN: A jak to souvisi s danym vtipem (kde je na rovine zobrazen trojuhelnik jehoz soucet uhlu je 180) a zda na nej staci zakladka? A odpovedi, ze jadrem vtipu jsou ta konkretni cisla?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    DARKSUN: To bohužel nikoho nezajímá ani na rovné, ani na kulové ploše :)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    DARKSUN: hmm, kyselina peroxosirova...
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    GILHAD: 180 trojuhelnik dava pouze pokud je narysovan na rovne plose... bude li na kulove plose, muze mit klidne vsechny uhly prave...
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    GILHAD: spis jsem nechapal 42.0, ale
    ARAON: facepalm, za trest si dneska pustim reefer madness :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    GILHAD: 420, 4:20, or 4/20 (pronounced four-twenty) is cannabis culture slang for marijuana and hashish consumption, especially smoking around the time 4:20 pm, and also refers to cannabis-oriented celebrations that take place annually on April 20 (which is 4/20 in U.S. form).
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    HRAFNAIN: Ne, ta ti jen da, ze soucet uhlu v trojuhelniku je 180.
    Navic jeste musis vedet, ze 69 je oblibena poloha v sexu a 42 je Odpoved na zakladni otazku zivota, vesmiru a vubec (Stoparuv pruvodce galaxii, Dougles Adams)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    na tohle mi zakladka asi nestaci?
    [ HOWKING @ Vědecké vtipy ]
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    HEJSEK23: tak Kraus ve své show by s tím určitě zabodoval... Ale Praashka s tím nemá cenu obtěžovat, psal, že je v karanténě a nesmí nikam chodit.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    STARE_CASY: dik
    ..docela cumim ze to ma 6 lajku prijde mi to trosku slabsi..
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    HEJSEK23: mix hned několika starých černosanitkových urban legend v kombinaci s aktuální urban legend, jak kamarád kamaráda odešel z fronty na test covidu a druhý den mu přišla sms, že je pozitivní.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    kde je prosim zakopanej humr tohoto?

    GULAZ --- --- 20:24:43 1.10.2020 --- 16:44 :: sledované diskuze
    (+3)
    Kamarád kamáráda poté, co se na tobogánu pořezal o žiletky a v metru sednul na stříkačku s HIV, se šel otestovat na Covid. Když čekal ve frontě, strčil hlavu do kontejneru, zasekl se a někdo "to" strčil do něj. Tak raději šel domu. A pak mu SMS přišlo, že je HIV negativní.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NELLAS: kam bych chodil...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PRAASHEK: Hele, běž si za Hitlerem, jo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam