• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    FANFAN: Pořád nechápu. Když vezmu to jak nás Britové nazvaly, že jsme rasisti a proto aby už k nim další Romulani nemohli tak nám zavedli víza.
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    ROLAND: In Czechia we don´t say "never ask Europiens Their view on gypsies" ale "Dycky Most"
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    Může mi prosím osvětlit někdo toto?

    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    To se nam z Ustavu stala repostovaci basta Kotlebovcu? Nebo je tam politicky humor zapovezen?
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    no já teda myslel, že je to tím, že už i brouk pytlík, co všechno věděl a všechno znal, má covid a chudák mraveneček mu musí pomáhat.
    proto taky ten obrázek na posteli s českou vlajkou.
    YOT
    YOT --- ---
    Mám si to vyndat na chvíli z ignoru, nebo je to úplně naruby?
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    PREVRACENY: fór je v tom, že brouci nemají plíce
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PREVRACENY: dýchací masku.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    NAMATHUR: Dobrý večer. Poprosím o vysvětlení vtipu. Bádal jsem, bádal, ale nevybádal. Možná kdybych přišel na to, co to ten Ferda Mravenec drží v ruce.
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    PREVRACENY: vítej, Karásku! Chyběls nám tu, člověče zvědavá
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    UNTOY: Na to mu měl někdo říct, že někteří lidé se dočkali uznání za své výroky, až po své smrti ...
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    UNTOY: Akorát by to teda mělo být naopak, měli by ho držet hladovýho, když Zemanova "nejkrásnější díla" jsou vždy ty největší prasárny
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    GORYTHC: umelci si stezovali ze kdyz se zavrou divadla tak nebudou mit co jist nebo tak neco a Zeman se k tomu vyjadril jako obvykle velice empaticky: "Dovolte mi jeden drsný bonmot: Umělci vytvořili svá nejkrásnější díla tehdy, když byli hladoví"
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    J4C0B1M: no proste je dost velky
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ale je to matoucí. Já když tento strip viděl před lety poprév, tak jsem nechápal, proč tam leje lepidlo...
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    J4C0B1M: to je lubrikační gel, aby vtip byl snáze pochopitlený a bylo jasné, jaké jsou úmysly s dírou.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    SEJDA: je to dýchací otvor, takže nechápu ten gel
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Aha :) diky... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam