• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PLUG
    PLUG --- ---
    MAKROUSEK: Hele já jsem to našel na českým webu jako jeden z nejlépe hodnocených vtipů v archivu. Vzhledem k tomu, že se tam lidé nevrací, tak se nemohu zeptat tam.
    Chtěl jsem se tedy dovzdělat o sterotypech.
    Zatím jsem bohužel zklamaný.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    FRK_R23: To ne, to se jenom upejpa, protoze Korejci a Japonci jsou pomerne stydlive narody.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Vzhledem k tomu, že chlapík k ní očividně nechce, tak asi tuší, že jich tam bude tolik. Hádám, že to souvisí s nějakym zvykem z asie :)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PLUG: Protoze Korejec.
    PLUG
    PLUG --- ---
    MAKROUSEK: Fakt tam není něco víc? Třeba nějaký stereotyp o zrzavých? Proč se ten člověk tak zdráhá? Nemá náhodou nějaké obavy z toho, že to dopadne tak jak dopadlo?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PLUG: Ceka, ze se s nim holcina doma vyspi. A pritom se s nim vyspi cela rodina.
    PLUG
    PLUG --- ---
    prosím prosím. Co mi uniká?

    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    00KUBAT: diky, jsem dneska trosku pretazenej.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    SUCZKER: vždyť to tam máš napsané...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ALEA: aha tak to sem taky v zivote neslysel
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    GREATDRAKE: já to pochopil jako nějakou funkci, to "volání" mě pak nezarazilo.
    ALEA
    ALEA --- ---
    VON_GILOTINE: u nás se to používá běžně. Ale třeba já zas nikdy neslyšela "tichý břich, rozum tich" a to jsem si myslela, že jsem v příslovích docela dost šprt...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    T navic slysim prvne v zivote, ale tot mozna chyba na me strane
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    XSOFT: B je tedy hodně obskurní (bez vyjádření zvuku) a T nedává moc smysl.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ARAON: "Squeal like the pig" bude imho obdobne popularni:p jen ne tolik popularizovana v mainstreamu:)
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    GORYTHC: reseni druhe varky

    A – Bez práce nejsou koláče B – Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. C – Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. D – Kdo nic nedělá, nic nezkazí. E – Kam čert nemůže, tam nastrčí ženskou. F – Pýcha předchází pád. G – Stokrát nic umořilo vola. H – Více hlav více ví. I – Čas jsou peníze. J – Tichá voda břehy mele. K – Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. L – Po bitvě každý generál. M – Kam slunce nechodí, tam chodí doktor. N – Když se kácí les, létají třísky. O – Plný břich, rozum tich. P – Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Q – Co Čech, to muzikant. R – Kdo se směje naposled, ten se směje nejlépe. S – Co je šeptem, to je čertem. T – Nic se nejí tak horké, jak se uvaří. U – Všude dobře, doma nejlépe. V – Nehas, co tě nepálí. W – Když se dva perou, třetí se směje. X – Líná huba, holé neštěstí.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: a B je Jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    GREATDRAKE: X je obzvláště sofistikované Líná huba, holý neštěstí.
    ERIDANI
    ERIDANI --- ---
    GREATDRAKE: R poslední se nejvíc směje
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam