• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    PANTARIL: podstatný je nadpis
    PANTARIL
    PANTARIL --- ---
    [ CHROCHTADLO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    Odpor vzduchu vtip ignoruje, resp. jak rychle by muselo auto jet, aby to typka opravdu odfouklo pri vyskoku?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    UNTOY: Vlada, konkretne ministr zdravotnictvi a predseda vlady, hazi vinu za zvyseni poctu nakazenych na hospody, protoze pry "vetsina nedodrzuje pravidla".
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    GLOBETROTTER: Jestli je vám tak moc líto, že antisemita neuvidí prase, tak mu poraďte, aby vydržel celý den nepapat. Když vydrží, budou i zuby.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    PALEONTOLOG: USELINK:
    Jenže tím se nenapraví to, že ten antisemita za celou dobu neviděl ani jedno prase. Možná ten vtip někdo špatně přeložil?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    kdyby tam jeli spolu dva tak on uvidi žida a zid to prase
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    SIRIEN: Jsem si celkem jist, ze prase pochazi ze swine, coz je urazka pro neco fyzicky i moralne neciste. Tedy ten anti-semita by videl oboji v tom Zidovi.
    A vtip je, ze anti-semita je blbec a necha se nachytat Zidem na verejnosti.


    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    budeme si muset zvykout, že vtipy zaměřené proti antisemitismu prostě nejsou dobré
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SLAMITCH: vyřeší to SPOLEČNĚ - pojedou spolu, tzn budou se potkávat navzájem. Antisemita bude potkávat Žida, Žid bude potkávat prase.

    Je to takové... Ne moc elegantně postavené.
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    [ SKRP09 @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]

    Zdá se mi to, nebo ten vtip nedává smysl, respektive jediné logické vysvětlení je, že žid o sobě říká, že je prase? Protože přece kdyby doprovázel na cestách toho antisemitu, tak jediný, koho antisemita potká navíc, je právě tento spolucestující. (Chápu, že ve vtipu mělo jít o to, že antisemita je prase, ale tím, že pojede ve dvou, přece nepotká sám sebe..)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    SULTHAN: GTA San Andreas ma znamou cast s vlakem.
    San Andreas
    http://www.youtube.com/watch?v=PUBnqS1qcvk&t=45
    YOT
    YOT --- ---
    CUSTOM1: A fyslofuje s felkym F. Buďto ja Fýrer, nebo jako u nás f sudeten Fútce....
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    RAB1T: Vůdce se píše s velkým V!
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CEAR: Tvl dík, konečně seen, já na to čučela včera asi pět minut jak husa do flašky a nakonec vzdala.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    CEAR: A hlavně vypadá jako Hitler. I když já už díky NYXu vidím vůdce všude. Občas i v zrcadle.
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    CEAR: aha dik, ja porad hledal co je vtipnyho na holejch nohach..
    CEAR
    CEAR --- ---
    VIXLE: V leve horni casti ohniste planen vytvari iluzi trpici duse, pokud to neni photoshop, pixely jsem nezkoumal...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam