• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    HARALD
    HARALD --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Laso je název pro výběr objektů v grafických editorech. Pomocí něho můžeš tvar, který chceš vybrat, nakreslit od ruky.
    Obrázek vypadá, jako by někdo pomocí nástroje laso vybral krávě na obrázku hlavu a posunul ji. Proto je na místě původní hlavy čtverečkovaný rastr, kterým se v exitorech značí “průhledná” barva.
    ARAON
    ARAON --- ---
    To mě sice napadlo, ale přišlo mi to tak blbé, že jsem nevěřil tomu, že to by mohla být skutečná pointa.
    Tož díky, chlapci.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ARAON: autor spis touhle "hrubkou" naznacuje, ze diky nizke teplote vody, domu uz nesli jako chlapci
    CEAR
    CEAR --- ---
    ARAON: Chápal bych to tak, že jak si kluci zaplavali ve studené vodě, tak sem jim tak strašně moc srazili pindíci, že se z nich staly holky.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Ne, spíš si uvědomil, že i ten strip je Loss.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    SLAMITCH: Autor si byl dobře vědom, že i jeho strip kritizující LOSS memy má jenom čtyři políčka rozmístěná 2x2, proto kostlivec na posledním snímku počítá na prstech (3 + 1, na který ukazuje), což ho na posledním panelu naštve tak, že zuřivostí praskne sklo (fourth wall break).
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Tak ne každý umí maďarsky.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    JESTEDMAN: delka vedeni
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GANDHI: Já si říkala, že přehlížím nějaký důležitý detail! :D
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    NELLAS: imho zas tolik ridicu, co pouzivaji jako podperu na kapotu motoru kalasnikov, clovek bezne nepotka:p
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BESH: Bylozravi parasaurolophus si dovolil hodit vlastovku na draveho tyrannosaura a ten ho za to po skole sezere.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ZUULUU: původní video je bez té běsky
    The square hole, original video !!!
    https://www.youtube.com/watch?v=5MMGg1WU1ik
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    ZUULUU: Já jsem to viděl s komentářem "Grafický designér kouká na uživatele, jak používá aplikaci, kterou designér navrhnul". Ale obecně to vypadá, jako že ten týpek mučí někoho s OCD.
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    BESH: zlobil, tak dostal na prdel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam