• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přístup odmítnut.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GLADILAF: Jo aha, dík. No, poslední, co o ní vím je, že v nějakým nedávným rozhovoru v zásadě označila královskou rodinu za bandičku rasistickejch degenů. Což mi ale furt do sebe nezapadá.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PATISLAV: je to podekovani, vsem zenam, ze se staraji o prezouvani aut svych lenivych imbecilu.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    PATISLAV: Je mi to blbý takhle tady, napsat, ale zrovna tohle se mi občas stane :o)
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Aha, mě asi mátlo, že ta pneumatika vypadá skoro netknutá. Já si představoval, že to brousila pilníkem kvůli lepší aerodynamice nebo něco podobně šíleného :)
    KULA
    KULA --- ---
    PATISLAV: většina ženských by Ti ještě vynadala, že přeci není blbá a někdo to zaručeně odřel ji.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PATISLAV: jj o obrubnik
    PENER
    PENER --- ---
    PATISLAV: Tipuju podélné parkování u obrubníku..
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Nějak mi nedochází, co s tím ta ženská měla udělat? To odřené? A jak se to stane?
    https://i.nyx.cz/.../2276135_1bc87ed2d89bb98c5ff6.jpg?name=DC1FC406-655F-4F8A-8AAB-BD17AF3112E3.jpeg
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    SOFIJKA: Mark Hamill
    kromě Luka Skywalkera daboval i Jokera v animovaném Batmanovi a v Arkham City... ostatně přímo v jeho jméně je Arkham
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    nevybavuju si nikoho, kdo hrál Jokera a zároveň ve Star Wars, takže vtip je zřejmě jinde?


    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    SULTHAN: Mozna pro lidi super chytre jako ty :) Koreni je, ze Spock by nerekl prazdna slova. Tim se vtipu dodava dalsi rozmer oproti verzi v textove vtipy, .
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    SULTHAN: Qapla’!
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    OLTSKUL: "least I could do". "To nejmenší, co jsem mohl udělat.", tedy minimalismus.

    Star Trek v tom nemá žádnou roli.
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    Kapitáne Obvijusi prosím...

    [ JAZZZ @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TAPINA: TL;DR: unknown unknowns.

    Ani ne tak "tu jednu," jako spíš "otestoval všechny možnosti i nemožnosti, který ho napadly, ale zbyla tam hromada reálných use cases, který ho ani nenapadlo, že by vůbec mohly nastat." I testeři a QA mají zajetý koleje...proto se testuje i na lidech zvenku, který nemaj natrénovaný, že na čudlík X se sahá výhradně jen k řešení situace Y a vůbec nikdy jindy.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    JOSE_MAT: Ahaaaa. Tak díky. Neznal jsem to.
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    TAPINA: aha. no hanba - lebo ja sa zivim momentalne ako tester. :D Ta ješterka ma este nenapadla. dik
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    No je to meta-vtip. Drive byla jenom ta prvni cast, pak IT firmy predali testovani vyvojarum a lide si nejak vsimli rozdilu :)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Inženýr zkouší systém na všechny možnosti, včetně těch nejnepravděpodobnější (objednávka ještěrky) a všechno mu funguje, ale neotestoval tu jednu funkci, kterou reální uživatelé často potřebují (dotaz na WC)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam