• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BALAENA: Netušila jsem, že se těch deníků/diářů vynořilo tolik. Díky :)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    NELLAS: naráží na kauzu deníku exředitele Homolky Dbalého, který v zápiscích sněžil a sněžil, plus aktuálního Faltýnka
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    NELLAS: Aha, to zní rozumně. Já věděl, že mi nějaká aktuální kauza utekla. Díky!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SLAMITCH: Není to odkaz na aktuální kauzu Faltýnkova deníku? (+ počasí, v dubnu by už sněžit nemělo, tedy to bude nějaká šifra)
    PETINY
    PETINY --- ---
    nikdo se neptal, ale soude ciste podle poctu lajku me az desi, kolik lidi zna pointu memu a videlo fotku Kaitlin Bennett (slecna dole) lezici nalite na podlaze s obrim hovnem u prdele.
    [DAJVEX @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SLAMITCH: They slash them.
    + problematika nebinárních zájmen... https://en.wikipedia.org/wiki/Non-binary_gender
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    SLAMITCH: They slash them.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    REFALLENONE: je na parampiade
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    OMG. Kde je PREVRACENY, když ho potřebujem?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    HNILOB: chtel jsem napsat paralympiada, ale moje zbrklost to cele pokazila :/
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HNILOB: hele, je hezký, že si dělaj stránku na facebooku sami, já myslela, že nic na slovo "parampiada" nenajdu
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    MINERWA: jj skoky na lyžích s jednou nohou. Asi něco jako já, když se snažím psát spisovně.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HNILOB: to je nějaká parampiáda 2015
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    MINERWA: se mi to nechce otevrit, ale furt lepsi nez useless sejda
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SEJDA: parampiada? co to znamená?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    MINERWA: mas pravdu, je to parampiada amateru bez trenera .. neni vtipne posmivat se jim.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    MINERWA: hele každéj děláme co můžem. Jestli byl tvůj fotřík klisna? No tak byl a co? Popojedem
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HNILOB: tak se blbě postavili na lajnu, co je vtipnýho na tom, že blbě běžej
    vtipnej je třeba mořskej koník, protože samec je matka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam