• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SULTHAN: já myslela obrázkem, ale tak ser na to no...
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    MINERWA: S02 E02, Jerry daycare
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SULTHAN: připomeň mi pls toho RM
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    MINERWA: šatna/odkladiště na manžely (v obchoďáku?). Ztratila lísteček, šatnářka po ní chce, aby teda manžela popsala.

    (Jako vtip nic moc, zpracování v Rick & Morty bylo teda lepší)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    tak hlavně že kouří
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    pakliže by bylo jasno v tomhle, dalo by se od toho odrazit do dalšího levelu onoho humoru...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já teda pořád nechápu, jestli mám hledat nějaký smysl v těch konkrétních číslech, nebo je význam jenom v jejich vysokých/nízkých hodnotách
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GANDHI: Jo takhle, napoprvé sem nepochopil, jak to myslíš.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    SALVATOR: ? Holce bude 18, ie ted je ji 17(68) - jestlize fotrovi je 92, tak to holt bude az cca za tri roky no
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GANDHI: No já teda myslim, že nedává, ten výpočet přece nesedí nejen s "next month", neseděl by ani kdyby tam bylo "next year". To fakt bude to stárnutí urychlený rodičovstvím.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    SALVATOR: imho to jen autor prekombinoval - protoze bez toho "next month" to dava solidni smysl s tema prestupnejma rokama
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SULTHAN: Já začínám mít pocit, že to je myšleno tak, jak psal GREATDRAKE.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    SALVATOR: Já na to koukal asi 10 minut a mám podezření, že v tom má nějak figurovat 69 (69 + 23 = 92). Ale jinak fakt netuším.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SALVATOR: mé dceři bude pět, ale já jsem byl tak o sto let mladší když se narodila.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SIRIEN: To by byla možnost
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SALVATOR: zrychlené stárnutí rodičovstvím?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NELLAS: To mi vychází na 95, ne 92
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: 29. únor?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam