• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MAR_TINA: Říká ti něco Resident Evil? :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA: brala jsem to z nyxi diskuze, ale zkopíroval sei přímo Link na obrázek. Kdyby někdo měl problém, že řeším vtipy mimo nyx.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    https://imgur.com/5ciQvhk vůbec nechápu.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    HARALD: duse je obal na stlaceny vzduch, aby to nedrncalo.
    HARALD
    HARALD --- ---
    SCHWAB: A ty jsi si jist, že duše existuje? To bys měl napřed říct, co to ta duše je. To už by bylo dost mimo tenhle klub.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    HARALD: chceš říct - nebe, že neexistuje? A kam přijdou všechny kalkulačky duše?
    HARALD
    HARALD --- ---
    On celý ten vtip není založen na křesťanském nebi, ale jakési lidové představě o křesťanském nebi. Podle křesťanů se duše nikde neschází. Jednou prostě dojde k oživení zemřelých v jejich fyzických tělech.
    Do toho ale remcá Zjevení, které mluví o svatých, kteří byli vzkříšeni dřív než ostatní a jsou už nyní v Boží blízkosti. Svatí, aspoň v katolickém pojetí jsou tedy ti, kteří se potloukají po nebi, ať už to znamená cokoliv. To je ale výjimka, tam jsou svatí poměrně dobře instruováni, co mají dělat.

    Takže z pohledu křesťanské teologie ten vtip taky smysl nedává.

    A taky není moc vtipný, ale to je třeba reklamovat podle návodu v názvu klubu.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    GANDHI: Možná proto, že svatý mají vždycky nějakou tu výjimku. :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    narazim na jeden drobnej rozpor - jsou-li vsechny duse stejne a nemluvi, jak to, ze je sv. Petr identifikovan a mluvi?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    HNILOB: odhaduji takovou tu zahrklost, cynizmus. A nebyly to Textove vtipy, ale Nabozenske vtipy.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SEJDA: kdyz to vlastne neni vtip, tak proc to dava do textovych vtipu? Ptam se pro kamose, kdyby to chtel nahodou vedet.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SALVATOR: mne se to libilo, protoze to vlastne ani neni vtip. Je to presny popis definice nebe, ne toho nad hlavou, ale toho krestanskeho, jakesi zalozny dusi. Vtipne je to v momente, az kdyz si predstavis nekoho, kdo si myslel, ze je nebe neco jineho.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SALVATOR: ona mu prostě první část toho citátu z nicku často chybí, co se dá dělat.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SALVATOR: To jsou vtipy pro lidové vrstvy. Na slepé koleji...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Mě by vobčas zajímalo, jestli si Ergosum ty fóry vymejšlí, nebo co... Ale jestli jo, tak mu to většinou moc nejde.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    AKI_NO8: Jj, díky, to mi taky připadalo jako jediné možné vysvětlení. Holt není každý den posvícení. :)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    ATUARFIK: Možná si taky stojím na vedení, ale pochopila jsem to tak, jak je napsáno. Všechny duše budou na jednom místě, akorát dobří to uvidí ze svého pohledu a ti zlí zase ze svého (budou si myslet, že tam jsou všichni ostatní taky zlí). "Nebe není nic moc", takže se nedá rozlišit, jestli jsi vlastně tam nebo, duše nikdo nerozená, takže ani ony sebe navzájem a říct si to taky nemůžou, protože nemluví.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SALVATOR: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/novy-problem-ministra-arenbergera-v-priznani-zatajil-vetsinu-svych-realit-153942

    ale... vtipný to není. leda takovým tím způsobem, kdy se člověk politické scéně radši směje, než aby brečel.
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    TAPINA: jaj to je dobré dík... V pink panterovi je:

    - "kouše Váš pes?"
    - ňuňuňu /hryz/
    - "říkal jse že váš nekouše"
    - "to není můj pes"
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Takový to "Váš pes tady honí po ulici lidi na kole" "To není možný, můj pes vůbec nemá kolo"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam