• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SEJDA: sice se na to tady nikdo neptal, ale za mě máš plus, protože ten vtip [MUI @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1] jsem pochopil až díky tomuhle :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SEJDA: Jestli mi dokážeš vysvětlit, jak zpracování šunky vysvětluje dvouštěrbinovej experiment, tak seš fakt dobrej.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    PRAASHEK: To jsou ty inteligentní kliky od balkonů, které se zavírají směrem dolů. Dítě se na to pověsí a zavře, ale na otevření (zvednout nahoru) sílu nemá.
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    DAVE_PAGE: ja nemam dceru ale ten checklist robím aj ked idem z bytu, na zachod a pod. Už som sputil pár krát požiarne hlásiče...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DAVE_PAGE: a jak ji tam ta dcera zabouchla. Pokud neměla "výšku ani sílu" na otevření (mentální schopnosti bych chápal), tak jak ten balkon fungoval, že ji byla schopna "zabouchnout" tak, že balkon nešel otevřít zvenčí?
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    TITUS_PETRONIUS: by mohla vypravet moje partnerka, kterou na balkone zabouchla rocni dcera. Jedina spasa byl telefon, kterej si vzala s sebou. Na sporaku se varilo nejake jidlo, dcera na otevreni balkonu nemela vysku ani silu. Od te doby dela pred vstupem na balkon checklist jako piloti pred vzletem ;)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    hmm, tak tenhle tik nemam - telefon mi spad z balkonu jen jednou. Sjel jsem pet pater sebral, kryt baterku a zbytek, slozil to dokupy a vratil se zpet. Fungoval v pohode dal, nez mi ho ukradli. A ano, byla to 5110:)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: to nevadí
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: ja nemam balkon
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    PRAASHEK: to bydlis tak v 1488 patre, ne?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TITUS_PETRONIUS: já si ho beru abych si mohl zavolat pomoc, kdybych náhodou spadl
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    SIRIEN: jaj dik, ja si beriem telefon na balkon vzdy pre pripad ak by som sa tam vymkol... :D
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    TITUS_PETRONIUS: kontrast mezi tím jak držíš telefon za normálních okolností, aniž by ti kdy vypadnul z ruky, oproti jeho křečovitému stisku v blízkosti balkonu který vyvolává představu z toho, co by se stalo, kdyby telefon z balkonu spadl.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    GLOBETROTTER: tak to v zajmu osobniho rozvoje zkus, vem ten svuj prispevek a pokus se zpracovat do Vena
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKORZENY: áá, tvůj kámoš je z brna
    SKORZENY
    SKORZENY --- ---
    RENDORF: od kamosa: vraj Anakin aj Avril su obaja uknucani, vsetko je zle, nic sa nedari.
    za seba nieviem, star wars nepozeram a od Avril si pamatam par skladieb, co mi neprisli vyslovene emo, skor take teenage neutral veci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam