• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    TRAGED: ne, tady si v znevtipnenych
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Jsem tu spravne v nezvtipnenych?

    Jaký je rozdíl mezi ženskou a výpravčím vlakové stanice?
    .
    .
    .
    Žádný, oba mají pistalku!.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    HNILOB: Plácačka, nebo-li výpravka, žádnou červenou stranu nemá. To maj jen policajti.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SLEEPLESS8: jo, ale komu se pak chce si jít umýt splávek žejo:)
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    LORD_DE_SEIS: Tak co jsem měl říct? „Bez obav, já jsem mazák, co doloval svinstvo z automatu na polívku!
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    HNILOB: pokud za nej neni vdana
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    HNILOB: to je pořád ta prupovídka?
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    Ok. Pointa toho dementního vtipu je, že výpravčí s plácačkou (červená strana) nemusí vpustit vlak do stanice, stejně jako ženská, když má krámy nemusí vpustit chlapa do sebe;)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    MINERWA: uz jenom ZD.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SEJDA: spíš plácačku, v JZD dělaly ženký typu Růžičková, JZD ještě funguje?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    MINERWA: v tom pripade ma placaku kazda krava, a pak ses fakt netrefila. Protoze ve vtipu je zminka o "zenskych". Na druhou stranu, jestli je vtip z JZD, tak je dost mozne, ze uz od tama vsechny dustojne zeny prchly.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SEJDA: spíš masochistický, mně to příjde spíš jakože slang z JZD
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    MINERWA: to by fakt znamenalo, ze se trefil PRAASHEK, a je to z vezenske hantyrky, kde ma placku kazdy submisivni/masochysticky jedinec.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SEJDA:
    PRAASHEK:
    ženský můžeš plácat po prdeli-ženská má prdel a ta prdel je plácačka
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PRAASHEK: Někdo už to smazal a ten vtip pod odkazem je pěkně trapný!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Já teda nechápu zas ten vtip pod tím. "Plácačka" je nějaký eufemismus pro kdovíco, který se dostal do běžné mluvy z vězeňské hantýrky, nebo co?

    [HNILOB @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/]
    Jaký je rozdíl mezi ženskou a výpravčím vlakové stanice?
    .
    .
    .
    Žádný, oba mají plácačku.
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    ATUARFIK: A já myslel, že pointa toho vtipu je v tom slově "bezplatné".
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    ATUARFIK: https://www.reflex.cz/clanek/divoky-kacer/107315/az-38-procent-cechu-bydli-v-nemovitosti-ktera-patri-ministru-arenbergerovi-vcetne-milose-zemana.html

    "Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně. Pravdou ale je, že Arenbergerovi začíná být dusno."
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Předpokládám, že se to nějak váže k těm jeho trablům s nepřiznanýma nemovitostma, můžete mě nasměrovat přesněji?
    [TOMAN @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam