• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    PREVRACENY: nech ho, třeba ví něco, co my nevíme
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    00KUBAT: Vztahuje a už odpověděli.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    SOFIJKA: ta otázka se nevztahuje k obrázku a odpověď bude poněkud komplikovanější...
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SOFIJKA:
    MINERWA: Děkuji, nebyl jsem si jistý.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    PREVRACENY: to je ta, co si vzala Harryho
    SOFIJKA: 1:1...po penaltách 3:2
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    PREVRACENY: to je otázka. buď to, že včera porazila Itálie Anglii ve fotbalu. nebo to, že tohle je Meghan Markle, která sice je britská princezna, ale její vztah se zbytkem královský rodiny je komplikovanej. nebo nějaká kombinace těchto skutečností :-)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Co mi uniká?

    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    MEJLA77: Me osobne to moc vtipne neprijde, ale jde o rozdil:

    "Call me Ishamel" (rikej mi Ishamel) a "Call me, Ishamel" (zavolej mi, Ishmaeli)"
    V druhem pripade je pak cela knizka jako obsah zpravy v hlasove schrance.
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    Od SATAI v nečeských vtipech to má docela dost plusů a sice vím, že je to první věta z Moby Dicka, ale nevím, v čem je vtip, díky...

    If you add a comma, “Call me, Ishmael” turns Moby-Dick into the world’s longest voicemail
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SEJDA: vono kybersikanu spousti prej jiný typy dětí než ty co šikanujou offline¨
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SEJDA: Jen do te doby, nez ten sikanovany je opravdu Impostor a vsem to vrati ;-)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    TRAGED: vyborne to poslouzi i jako nastroj virtualni sikany, takze to vlastne z vyhod fyzickeho sveta ztratilo jenom to, ze ted uz se hrubiani nenaji z cizich svacin ;)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: imo je to nebezpečná zábava - mé starší dítko z toho chytilo britský přízvuk
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SEJDA: Pro deti na distancni vyuce pri cekani mezi meetingama dobry! Krasne to utuzuje vztahy ve tride ;-)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    LOJZEE: už jsem se zorientovat, díky.
    A městečkem Palermem jsme myslel místní nyxí úpravu:)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    SCHWAB: town of salem je na steamu blizsi ekvivalent
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SCHWAB: ano, akorat si od mestecka palerma odmysli vsechno krasne, pridej kombinezy a nudnou sedomodrou chodbu
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ALCATOR: among us je jako městečko Palermo?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    NELLAS: female under surveillance
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    NELLAS: Ve hře Among Us, pokud chceš říct, že se někdo chová podezřele, tak místo anglického "Suspicious" napíšeš pouze "Sus", čímž ideálně ostatní ponoukneš k tomu, aby hlasovali za vyhození dotyčného podezřelého z přechodové komory.

    Ve hře Skyrim jsou magické slabiky (například Fus), které vytvářejí speciální kouzla "Dračí řeči".

    Tady to někdo zkombinoval, jako že hrdina ze Skyrimu, kdyby hrál Among Us a potkal někoho podezřelého, tak by místo "Sus" řekl "Fus".
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Díky všem, napíšu Ádovi :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam