• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATHES: "Ono je totiz daleko jednodussi se zeptat, nez stravit 2 minuty tim, ze se podivam, co se tu resilo zhruba od data postu na kterej se chci ptat, ale chapu ze chtit po tobe neco takhle narocnyho, co je evidentne nad tvoje sily a mimo tvoje chapani je ode me skoro az nefer."
    Ta poslední věta není žádná konstruktivní kritika. No tak jsem si nevšiml, že už se na to někdo ptal! Chápu, co si mi chtěl říct, ale proč je to vždycky tak jízlivý?! Tobě se nikdy nestalo, že bys něco přehlédl?
    MATHES
    MATHES --- ---
    PREVRACENY: Tohle je konstruktivni kritika bobiku. A protoze je mi jasny, ze tenhle termin je na tebe prilis erudovany (cti vzdelany), tak ti to hnedle vysvetlim - rikam ti co delas blbe a hlavne jak bys mel svoje chovani zmenit abys prestal srat lidi.

    Urazka by byla kdybych ti rekl, ze jsi neomaleny hovado, ktery ma pocit, ze pulka nyxu je na svete jenom proto aby se starala o tvoje blaho a ktery ma stejne socialni inteligence jako muj kos se spinavym pradlem po velkym prani.

    Vidis ten rozdil? Tady ti ani nerikam, co delas spatne, ani ti nerikam jak to zmenit. Jenom ti rikam nehezky veci.

    Ignore tvoji osoby v poste rusit v zadnym pripade nebudu, protoze konverzace s tebou jsou o tom, ze porad dokola opakujes to samy a ve chvili kdy to druhou stranu prestane bavit, tak se prohlasis vitezem a s nove nabytym sebevedomim se pustis do dalsiho cloveka. Uprimne radsi budu vecer travit mlacenim hlavou do zdi nez dalsim pokusem o konverzaci s tebou.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Hoďte na něj někdo deku...
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    ty vole ten si koleduje
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATHES: do které kategorie patří post, na který teď reaguješ?
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATHES: Přestaň s tím nesmyslným a věčným urážením. Zase tak moc se nestalo a omluvil jsem se. Radši reaguj na soukromý zprávy.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ZUULUU: v poslední době se dělá hodně různých koláží, jak by vypadalo X kdyby to bylo animovaný, hraný, starý, mladý, otočený pohlaví, popř. na to existujou appky. Tak si z toho někdo udělal "srandu"...
    MATHES
    MATHES --- ---
    ZUULUU: To je ti malo?
    MATHES
    MATHES --- ---
    ZUULUU: Jak by vypadaly Disney prinecezny, kdyby to byly michacky na beton.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PREVRACENY: Ano, ty si nikdy nevsimnes. Predevsim proto, ze nehledas. Vsechny tvoje posty se daj shrnout do 2 kategorii

    1) veci, ktere zjistis prostym vyhledanim obrazku / klicovych slov v google
    2) veci, na ktere se den az dva pred tebou nekdo ptal

    Ono je totiz daleko jednodussi se zeptat, nez stravit 2 minuty tim, ze se podivam, co se tu resilo zhruba od data postu na kterej se chci ptat, ale chapu ze chtit po tobe neco takhle narocnyho, co je evidentne nad tvoje sily a mimo tvoje chapani je ode me skoro az nefer.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MIKEFINDER: Děkuji
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATHES: Ještě prosím tě, jak daleko mám kontrolovat? Stačí jen jedna stránka?
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATHES: Pardon, ale nevšiml jsem si. Odteď budu raději rozklikávat všechny odkazy, když to ten dotyčný nenahraje rovnou. Díky.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PREVRACENY: Tesim se, ze treba jednou prijde den, kdy te napadne se podivat se o par postu niz, jestli uz se na to nahodou nekdo neptal...
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    J4C0B1M: tak to si radsi poslechnu az zitra
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    SLEEPLESS8: nejvic real rapper co kdy na cesky scene byl, bohužel ho to stalo vsechno

    G*M*G Tyler Durden / Klingøn / prod. Phoenix
    https://youtu.be/6El5pHnRF-U


    tady je uz parno znat dost
    $ISSYBOYDURDEN ∴ MŮJ₲AȠ₲ ∴ DIRTYSTREETEDIT
    https://youtu.be/7hpCSCE2Owk


    GYNGER MΔNEY GΔNG - Dreamin
    https://youtu.be/dX5SUemWoho



    Zmapovali jsme cestu Gynger Money Gangu, jehož pervitinem nasáklé tracky patří mezi to nejzajímavější, co kdy český rap zažil | REFRESHER.cz
    https://refresher.cz/46236-Zmapovali-jsme-cestu-Gynger-Money-Gangu-jehoz-pervitinem-nasakle-tracky-patri-mezi-to-nejzajimavejsi-co-kdy-cesky-rap-zazil


    David Štilip aka Porky aka Young P Boy aka Gynger aka Lord z Párnie aka Kurt Codeine aka Tyler Durden aka $ISSYBOYDURDEN aka Poseidon Vltavy aka Poseidon Panamera Turbo aka Gianni Versace aka Versace OG aka Narko Polo, Matro Da Vinci


    sam nevim jestli mam radsi Narko Polo nebo Matro Da Vinci 😃😃😃
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: doktor
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    J4C0B1M: a to on je jakoby co?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam