• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    HASH: dabluv advokta k vasim sluzbam: hele prevraceny asi neni nejchytrejsi listicka v nore, ale kdyz ho vsichni (relativne) normalni odezenou klackama, tak pujde akorat k sobe podobnym debilum... trochu mi prijde ze se chova jako debil protoze mu cely zivot rikaji ze je debil a kdyz udela nebo rekne neco debilniho tak si ho aspon nekdo na chvilku vsima, je to asi fakt spis takova smutna historka.
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    HASH: pak ze neni vtipnej
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    HASH: Mne je toho kluka vlastně líto. Asi nějaká porucha po ráně vlastním pendrekem nebo tak.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    HASH: nechceš se mu hluboce omluvit, dát mu sem dát RO. až si bude stěžovat že sem nemůže přispívat tak se omluvit ještě víc že jsi asi na něco blbě kliknul a dát mu zase ban? A tak nějak párkrát dokola, ať si užije trochu legrace? :-)
    HASH
    HASH --- ---
    slusny

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NIKDAS: Mára zrelapsoval. Deadliny na dopsání knihy se neptají. Počet normostran je danej. Takže když má zrovna dojezdy, tak to za něj psala Dita P.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    TITUS_PETRONIUS: No, automatický překlad FB
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    MICHELLEDANIELS: lol tak to je ta vecna téma či prekladať slovencinu do cestiny
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Byla to pouze slovenština

    MINERWA
    MINERWA --- ---
    DOCKINEZ:DOCKINEZ: ticks? takže to nejsou cucáci?
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    TITUS_PETRONIUS: imo buráky a čuráky
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    KOMPAS: ech, sorry. OFC jsem měl na mysli "tykes".
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    DOCKINEZ: slovo "dykes" v tomto významu neznám, zdroj?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Tipuju, že v originále bylo “dykes” (děcka), autocorrect to upravil na dicks… a zbytek už zvládl překladač.
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    ten preklad do originalu fakt nedavam...

    [MICHELLEDANIELS @ Co vas nedavno potesilo nebo pobavilo?]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NIKDAS: To si myslis, ze by snad dovolil mazat uryvky z Main kampf?
    AMANT
    AMANT --- ---
    SIRIEN: to nechapu...?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PREVRACENY permaban.

    Stížnosti osobně v Osvětimi.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    btw že to je kniha receptů nevěděl jsem
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NIKDAS: ale jen to nech. Plz.
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    NIKDAS: AMANT: PRAASHEK: Už vím, co je na tom vtipnýho, jedná se o úryvek z Babišovy nové knihy... Pokud Hitler dovolí, smažu se
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NIKDAS: a má to být vtipné, nebo si zas někdo spletl diskuzi? protože ta druhá možnost se děje častěji, než jste si mysleli...
    AMANT
    AMANT --- ---
    NIKDAS: mozna to 2-4 porce? jedl jsi to nekdy? to je slazenej cukr s cukrem posypanej jinym cukrem, dal sem dve sousta a vystrelilo me to z fusekli a dasne se zcvkrly a obnazily zuby o nekolik milimetru..
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    Něco mi asi uniká

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam