• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SCHWAB: nevim
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MINERWA: ten se pije, ne?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SCHWAB: to spíš na tý zastávce čichali iron
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MINERWA: jsi si jistá? Já jsem přenul do kontextu.. žehlení..irony..ironic..a vůbec si teď nevybavuji text Ironic od bohyně morissettový. Není tam něco se zastávkou?!
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SCHWAB: právěže nic
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ERRTU: taky jsem měl na koleji takového spolubydlícího.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    HASH: dabluv advokta k vasim sluzbam: hele prevraceny asi neni nejchytrejsi listicka v nore, ale kdyz ho vsichni (relativne) normalni odezenou klackama, tak pujde akorat k sobe podobnym debilum... trochu mi prijde ze se chova jako debil protoze mu cely zivot rikaji ze je debil a kdyz udela nebo rekne neco debilniho tak si ho aspon nekdo na chvilku vsima, je to asi fakt spis takova smutna historka.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    ZUULUU: promin, snazim se to napsat na po treti spravne .. foneticky se "resses's" podoba na "their asses" neboli 'r asees .. r s durazem.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    ZUULUU: ano, je to vtip na jejich slogan s obrázkem lidské stonožky...inu vtipného pomálu...
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    kamos mi taky jednou rikal, ze nerozumim ironii, coz bylo docela ironicke, protoze jsme zrovna stali na zastavce
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SLEEPLESS8: tak to už víc s mýtím oken
    OPAVA: nežehlí, ale umí, maminka jí to učila
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SLEEPLESS8: jo, ani jedno Minerva neumi.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MINERWA: ma to neco spolecneho se zehlenim?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HASH: tobě by měl asi někdo vysvětlit ironii, já to nebudu, promiň
    HASH
    HASH --- ---
    MINERWA: nechces to dat do auditka poznej vtip?
    treba ti to tam vysvetli
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    00KUBAT: na tom, jestli je někdo vinen nebo ne, vůbec nezáleží! (A Vůdce je s Elvisem na Antarktidě).
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    PRAASHEK: já bych chtěl jen poznamenat, že jsem v tom zcela nevinně, Vůdče...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HASH: to je teda důkaz, sedám na prdel
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Nič, to tam nevidno.
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    MAKROUSEK: dik, ja som lúštil čo bolo vtipné predtým, na čo mlada reagovala. Myslel som že niečo na tej fotke
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam