• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SCHWAB: nekde tady musi byt, uz sem tu planetku obesel 3x
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    HNILOB: ano, unikl ;)
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SKY_MAX: bbbb bingo! ale nevim jestli sem to od BURKHARA pochopil spravne a neunikl mi nejaky jiny vtip.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    HNILOB: díky, takže ten obrázek byl myšlenej na BURKHARA jako že je to kazišuk (teda asi spíš kazivtip) a že zbytečně hnidopiší do vtipu ?
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SKY_MAX: jde tam hlavne o ten teplotni rekord. Pak reagoval CDR a ja to nepochopil. Pak sem se tam vratil a doslo mi, ze to byl od CDR dobry vtip. Pak prisel BURHAR s namitkou, ze ten teplotni drop po vybuchu nemuze logicky odpovidat dosud znamym fyzikalnim zakonum, coz podle me, neni soucasti toho primarniho vtipu o teplote a tak jsem pouzil OMNovu reakci na BURKHARa, cimz jsem mel na mysli to, ze ta OMNova reakce vlaste nebyla spatna, jen ze ji poslal o neco drive (rekneme z budoucnosti) a jen tesne minula adresata.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    Jaktože tenhle "stěr", má +6 když nedává smysl?
    [HNILOB @ Cerny humor az bestialitky~VTIPY, OBRAZKY, POVIDKY~CO SE NEHODI SVYM STYLEM DO NORMALNICH KLUBU=-]

    Původně tam napsal CDR, že nechápe ty stupně Fahrenheita, že ho matou. To bylo vtipná reakce na původní vtipnej obrázek. Na to reagoval OMN, kterej se self-pwnednul, protože ten vtip od CDR nepochopil a myslel si, že CDR nepochopil tu původní pointu vtipu od HNILOBA.
    Pak BURKHAR poukazal na nelogičnost ve vtipu, protože minutu po výbuchu, průměrná teplota neklesne zpátky. Na což reagoval HNILOB znovu obrázkem od OMNa s tvrzením, že BURHAR na tom něco nepochopil. Ale BURKHAR to očividně pochopil, když poukázal na vnitřní nelogičnost vtipu. A tím pádem nedává smysl, aby ona reakce od HNILOBA alá stěr byla nějak trefná nebo vtipná. Proč má teda +6 ?

    Vítám všechny interpretace oné sitauce. Im here to learn
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    DARKSUN:
    SIRIEN: Tenhle obrázek byl v začátcích W10 jako výchozí na login obrazovce.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    UNTOY: je to tam
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    mam v zasobe nekolik dalsich, tak snad abychom to vysvetleni dali do zahlavi...
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    WOLFZOV
    WOLFZOV --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SIRIEN: to je videt DARKSUN:
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    [SLEEPLESS8 @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1]


    ...ještě jsem neměl kafe, tak bych poprosil...
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    ZBYNEK: ok, tak takovou hloubku bych necekal... kdyz se to zkombinuje s starym heslem microsoftu "where do you want to go today" a covidovym lockdownem, dava to hlubsi myslenku nez jsem tomu byl ochoten dat :-) diky
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    DARKSUN: Windows 10 lock screen
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    Reknete mi, ze tech 15 minut hledani vtipu nebylo o te stinohre na stene co mirne vypada jako vztyceny penis, ale ze jsem si neceho nevsimnul...

    [SLEEPLESS8 @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1]
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MEJLA77: muz ktery hledal cloveka
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    GANDHI: teď je to hippopotamusHippocratescrates, ale hlavně jsem nepoznal Hippocrata, už jsem ho dlouho neviděl a spletl jsem si ho s Diogenem a pořád jsem uvažoval, jestli ty bedny jsou minecraftové sudy :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MEJLA77: Hippopotamuscrates?:p
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam