• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ja bych za tim nevidel nic jinyho nez, ze je to proste black Berry a tusdiz je velka sance, ze jeho zivotni cyklus bude ukoncen tim, ze ho domlati policie
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    FULHA: zřejmě to má co dočinění s aférou kanadské policie, která od roku 2010 může monitorovat běžné zprávy v ramci platformy Blackberry messages
    FULHA
    FULHA --- ---
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Kočce je celkem jedno, jestli na ni děláš čiči, pspsps nebo kámo mám levný piko. Když bude chtít, přijde. Když ne, ne.

    LAUNCHER: Ten komentář sice je o cameltoe, ale jinak nesouvisí s tou fotkou. To je tak, když chceš rozjet OT v ústavu, tak k tomu hodíš random vtipnou fotku, aby ti někdo nemoh říct, že rozjíždíš OT v ústavu.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    HNILOB: zalezi jak se na to divas.. mohlo by byt taky bsbsbsbs, pripadne az sdsdsdsd
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    Technicky vzato, by to melo byt spspspsp
    KEJML
    KEJML --- ---
    FULHA: V angličtině se kočky místo našeho "čičičí" přivolávají pomocí "pspsps", tohle kočku chce ale autor raději odvolat
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    FULHA: pspspsps je anglické čičiči
    FULHA
    FULHA --- ---
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    LAUNCHER: Camel toe. Pak nevim, dál
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ASHLEY: imho real konverzace mezi memaři, kde prvnímu Sugma asociuje Ligma a tak to postne druhému, který ví, že je to past, ale rád se zeptá, protože chce prankovat další nevědoucí, ale ono to není nic, jen real shop.
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    SHEALA: suqma balls
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SHEALA: mladej nerd posedlej zrovna rybama co se na Tebe se zápalem dětských nerdů posedlých něčím nesmyslně nezajímavým chystá vrhnout a poučit Tě o rybách jakoby to byla nejdůležitější a nejzajímavější věc na světě. Má k tomu samozřejmě i dvě rybí knížky co si nutně musíš přečíst protože jsou tak hrozné zajímavé a změní Tvůj život a nějakou hru s poznávačkou rybích kartiček. Enjoy the rest of your evening.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    Už se na to vyprdnete
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    MATHES: Až přijedeš do USA, řekni doktorům že nejsou normální :-) Hele, taky mi to vadí, ale radši narkozu než si hledat jinýho doktora...
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    SHEALA:
    SEJDA:
    Byl jsem na kolonoskopii zatím třikrát. Jednou v Česku a dvakrát v USA. V Česku mi sestřička řekla, že dostanu narkozu jako bych vypil flašku vína a fakt to tak bylo. S doktorkou jsme se spolu dívali na monitor na moje střevo, bylo tobtam dost špatný. V USA jsem byl vždy na plné narkóze.
    Ani jedno nebylo nějak moc nepříjemné.
    Hlavní je, že kdybych na to nešel, tak mám teď nyx status stejný jako kolega fester :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam