• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    TAPINA: Ha! Někdy je pravda tak jednoduchá. Díky :)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KONOPASLIK: Znáš takové ty lidi, co po nich chceš, aby udělali úplně jednoduchý úkon X a oni ti místo toho vykládají, že umějí X udělat levou zadní, a když na to přijde, tak dokonce i Y, a klidně ti poradí, jak to udělat nejlíp... a ten jednoduchý úkon na pět vteřin doprdele furt není hotový? Tak to je o nich.
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    [CRS @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/]

    Jakože ten text "Tssss! Já dokážu psát perfektně všemi deseti - mám na to dokonce kurz!" považuje řečník (a) za špatně napsané slovo "Garfield"? Nebo je v tom něco, co jsem nenašel?
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    SHEALA, THE_BALROG: asi takhle...

    Jako ridic, co nechces mit kolem sebe? "Cyklobuzny"!

    Jako cyklista, kdo je tvuj nejvetsi nepritel? "Drzvolant"!
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Já to pochopil tak, že to dítě bude odteď chtít jezdit na kole i do školky, takže jeho tatínek bude muset chodit s ním pěšky a autor tak bude moct lépe zaparkovat...
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    SALVATOR: vida, a ja myslel, ze synek bude jezdit do skolky na kole sam :P
    to bondovske tema me vubec nenapadlo ;]
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SHEALA: Dite, co se prave naucilo jezdit na kole je jezdici sebevrazda. Musis porad behat za nim, protoze neumi zastavit a ma talent na to, vyjet pred projizdejici auto. Neni to nic zabavneho, je to velmi unavne.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SHEALA: Tohle sem pochopil tak, že první rodič toho druhýho z pomsty obral o jedinečnej bondující zážitek učení vlastního dítka jezdit na kole. To je přece jenom něco, co se člověk musí naučit jenom jednou.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    TARMAQ: samozrejme
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    TARMAQ: nejaka narazka na AB mladsiho dnes, nebo co mi unika?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MINERWA: You don't say.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MINERWA: Na Uran.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    PRAASHEK: pošleš ho do Ruska, viď
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SCHWAB: to si vypiješ!
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    Hodil jsem pětku a dvojku!
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    4PTO: i kdyby, tak lyncovani druheho na internetu neni vtipne, je to jako hodit dlazebni kostkou na policistu v brneni jenom proto, ze nekde stoji. Nechapal vtip se sprckami, a mne to doslo az diky tvemu postu. Ale nelibilo se mi, ze urazis druheho jmenovite. Kazda vrzena kostka zpusobi zraneni konkretnimu cloveku tak, jako by mohla ublizit i tobe. Kdyz si nedokazes delat legraci sam ze sebe, zkus priste adresovat treba obecne policajty, nebude to az tak vtipne ale alespon nebudes za ovciho ucastnika nasraneho davu.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A já celou dobu žiju v tom, že je prostě jen tak blbej, že není možný, aby nebyl policajt.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam