• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    LODBROG: D jako dick?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Co mi tu uniká za slovní hříčku?
    Nacpal jsem do překladače "delater" i "deelater", ale moudřejší nejsem..

    [NELLAS @ Co vas nedavno potesilo nebo pobavilo?]
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    NELLAS: Alfred, když měl vzteklinu (Detective comic book #155 - Bad dog, no biscuit).
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SEJDA: Batmana něco pokousalo?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    VOYTEX: je to vtip postaveny na stereotypech: zeny jsou dezorientovane a afektovane, a na plytke znalosti komixovych hrdinu: batman, spiderman .. ti ziskali sve superschopnosti prave po te, co je pokousal netopyr, resp. pavouk, tedx je to vtip postaveny na analogii.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    VOYTEX: blbě je, že popisuješ svoje pocity, asi.......protože jak se cejtíš a co si myslíš jakože nikoho nezajímá, a většinou jeden ti dá mínus, a ostatní se přidaj, protože můžou
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    VOYTEX: co je spatne na irrealismu? Jak byste tenhle styl vtipu popsali?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SIRIEN: Tak ho dej sobě a nebudeš to muset vysvětlovat nikomu.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    BURKHAR: já bych vám dal ban všem, ale pak bych musel vysvětlovat vtipy sám sobě.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    RAB1T: ti, ktere uz zena pokousala, mivaji kladiva delsi ;)
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    RAB1T: milujem túto archaickú a žoviálnu češtinu...
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    BURKHAR: Hele moc se tu tím banhemmerem nerozmachujou, aby neskoncili na jeho blbym konci.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Nechcete dát SRAJDOVI taky ban?
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    CROMWELL: Třeba to jak v tom filmu o něm (Daleko od domova) byli v Praze na Karlově mostě úplně sami? Větší nesmysl jsem už dlouho neviděl.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NELLAS: já jo
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ... a u Spidermana se taky rozčilujete, že to nesedí a není pravda?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    PRAASHEK: lol, dneska jsem našla ve schránce (normálně poštovní u baráku) papír o "pozor na své děti!"- očkování, tetanus, echo24, autismus, a tam jako psali, že aids je z vakcín, tak jako pozor na to! real spam
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SEJDA: dotyčný samozřejmě dostal Hepatitidu C a AIDS protože přenašečka trpěla i krvácením dásní
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PRAASHEK: ech .. tak se nakazil i multitaskingem? Kdyuz musime zustat u stereotypu .. ane se kousnutim prenasi jenom ty zdanlive mene potrebne superschopnosti? :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SEJDA: kontaktuj svého popravčího
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PRAASHEK: o hodne vice pravdepodnejsi je, ze byl dezorientovany a afektovany i pred tim, nez ho zenska kousla. Bohuzel, ani kousnuti od zeny nikomu superschopnosti neprida, takze dezorientovany a afektovany zustal i potom.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam