• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    RAINBOF: Většina lidí je proti něčemu očkovaná, a je to tak už dlouho (povinné očkování dětí a tak).
    Většina mrtvých lidí na současných hřbitovech zemřela už za doby, kdy se očkovalo (na hřbitovech se většinou hroby používají znovu a znovu, když někdo neplatí nájem, tak je hrob vyprázdněn a recyklován pro nového zájemce. Takže opravdu starých hrobů z dob, kdy se ještě neočkovalo je minimum).
    V současnosti se furt mluví/píše o očkování v souvislosti s kovidem a furt se zveřejňují čísla, kolik lidí umřelo (dnes, včera, od poslední soboty, ...) a kolik z nich s kovidem či bez a kolik s očkováním proti kovidu a kolik bez. Nebo kolik bylo detekováno, nebo hospitalizováno, nebo na JIP ....

    A katastrofisté píšou o plných hřbitovech, přetížených spalovnách a lednicích v ulicích.

    Tady se míchají hrušky s jablkama a píše se o hřbitovu plném lidí, převážně očkovaných (proti obrně a dalším klasickým věcem, proti kterým je očkovaný skoro každý).

    Je to jako ten vtip, jak dvoumístná Cessna havarovala na hřbitově, záchranáři už vytáhli stovky mrtvých a stále nacházejí další ...
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    DYNK: Jednoduchá demonstrace, že to zastavit jde :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DYNK: mama to zastavila :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ATUARFIK: Klidně to mohlo jít jen na pár dní do skříně...
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    DYNK:
    Matka: "Zastav to a pojď mi pomoct s prádlem / a udělej si domácí úkoly..."
    Synek: "Kurva mami, říkám ti to po stý, to je multiplayer, to nejde zastavit!"
    Matka: [beze slov přikročí k rázné akci na sbazaru nebo u popelnice]
    Synek: "Jejda, kampak se poděla veškerá moje elektronika?"
    DYNK
    DYNK --- ---
    Prosím vás, co mi uniká? Nedokážu pochopit co má vyjadřovat ten spodní obrázek.
    [CHROCHTADLO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    VON_GILOTINE: dobrá provokace
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    prosim te co bys cekal od 40+ na invalidnim duchodu co uz 15let jen huli kazdej den.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    hehehe
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MINERWA: prosím, nauč se dělat reakce pořádně. Kthxbai.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    vždyť je to wave
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    1MALALISTICKA: Je to obličej zkroucený do "spirály", ale jen trochu, takže nyní vypadá jako graf té funkce. A meme říká "Nezahrávejte si s týpkem, co umí matiku, ze mě udělal [tuhle funkci]" (asi jako se kdysi říkalo "Neprovokuj řezníka, nebo z tebe nadělá sekanou")
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    1MALALISTICKA: vygoogli si x^3-x^2-x ten graf té funkce přibližně takhle vypadá a není na něm zase nic tak extra zajímavého ...
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    1MALALISTICKA: nic v tom nehledej, je to surreal meme (a.k.a. picovina)
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BLACKHEAD: Práce s lidma mě naučila, že screenshot a odkaz jsou lepší než dva odstavce textu :))
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    NELLAS: Koukam ze MEME PRIESTESS NELLAS zasahuje... :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam