• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    NIGHTHUNTER: Já tomu nějak nerozumím pořád. Co je vtipnýho na prázdný nádrži?
    Té nepovedené kerce jsem se i zasmiala, ale zakroužkování random budíku mi rozhodilo koncept.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ASHLEY: možná bude fór v tom, že měl držet hubu, tenhle člověk nás prej vyjde na půl milionu za den....já bych ho taky nechtěla polouchat, když se kvůli němu musím omezovat
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MINERWA: tedka by se hodilo jedno kočičí přísloví: Co to meleš, ty vořechu?
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    MINERWA: Mně teda moc důvěryhodně nezní.

    Do debaty o vlastnostech vakcín nebo kvality dostupných informací o covidu vůbec se pouštět nechci, z toho jsem už vyrostl, jde mi čistě o to, kde je v té historce něco veselého, co zasluhuje ty plusíky. Osobně mám dojem, že jsem už dlouho nečetl nic smutnějšího.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ASHLEY: :)) prej smyšlená
    jakože, furt nám záleží na půl procentu nemocných, slabých a starých víc než na vlastních dětech, protože by třeba mohly umřít procenta dvě a vůbec nám nevadí, že vakcína naše ženy sterilizuje, protože procento menstruujících žen v pokusech nebylo zastoupeno, žejo?
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    [KOSOSTVORCEK @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]

    Zřejmě smyšlená historka o tom, že 4 provaxeři zmlátili antivaxera. Dostane přes 60 plusíků. V Ústavu pro duševně vysmáté. Mezi plusíčkujícími SLEEPLESS8.

    Prosím, fakt prosím, řekněte mi, co přehlížím, ať si nemusím myslet, že celej nyx už definitivně ztratil poslední zbytky důstojnosti a kompletně zblbnul.
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    ARAON: i took me a while too
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ARAON: On je ten obrázek tak starý, že se tím opakovaným sdílením trošku ošoupal, no :))
    ARAON
    ARAON --- ---
    NELLAS: Jo aha. Tak to diky te priserne kompresi opravdu nebylo k poznani. Asi jsem se na to mel podivat na telefonu. Diky.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ARAON: V ruce drží jen kornoutek.
    SADY
    SADY --- ---
    ARAON: poradne si to prohledni :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    Tak tady jsem uplne mimo. Podle poctu palecku to je asi odkaz na neco aktualniho, co me naprosto minulo.
    [SUBVERSION @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    FIONOR: ale ono podle otáček nemá vypnutý motor ;-)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    sem na kompu, tak přemejšlim, že se smažu.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Nektere dotazy potrebuji ScrollLock :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ShareLock
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MAKROUSEK: Sherĺcock
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    V německy mluvících zemích (zatím - později všude) je to Herr Scherlok.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    NELLAS: Sherlcock?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SCHWAB: Ano, bude to překlep. Tenhle herec hrál mimo jiné Sherlocka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam