• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Na Slovensku se Covid-19 opět vymyká kontrole a momentálně má Slovensko nejvyšší úmrtnost na Covid na světě. Takže chladicí vůz na mnoho mrtvých říká sanitce, aby mu uhnula, protože on je potřeba víc (na parkovišti před nemocnicí).
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    MINERWA: fialovou nosi i katolicti biskupove.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SEJDA: Taky mi přijde, že fialová je prostě jeho černá, má tam fialovou i silnici.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    TITUS_PETRONIUS:
    Stock ilustrace Izolovaný Kamion S Ikonou Pšeničné Rostliny – stáhnout obrázek nyní - iStock
    https://www.istockphoto.com/cs/vektor/izolovan%C3%BD-kamion-s-ikonou-p%C5%A1eni%C4%8Dn%C3%A9-rostliny-gm996060490-269572088
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    MINERWA: ale mne ano... furt neviem co je to za truck. :-(
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SEJDA: já si doprdele myslim, že o fialovou vůbec nejde
    Fialovým trojúhelníkem byli v nacistických koncentračních táborech označováni Svědkové Jehovovi.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    MINERWA: ja jsem fialovou dekodoval jako oblibenou barvu karikaturisty Danglara, dost casto dava politikum fialove saka.
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    SEJDA: kriste pane, som sa zlakol
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    TITUS_PETRONIUS: ta farba je možná protože:
    OBRAZEM: Fialová pole ozdobila krajinu u Syrovic - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/brno/zpravy/obrazem-fialova-pole-ozdobila-krajinu-u-syrovic.A080724_160858_brno_taj
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    alternativni vysvetleni .. fialovy autobus ma i "vitez prezidentskych voleb"

    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    MINERWA: uhm... no slovenská karikatúra. ale tá farba na nakladaku mi stále nesedí.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    TITUS_PETRONIUS: týpek, co veze jídlo, říká sanitce:"Nepřekážej!"....fór jako brno
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    MINERWA: ?

    to fakt nechapem kontext
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SALVATOR: nene, ty trenky jsou proste na picu
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TRAGED: Tak to sem poznal, ale hledal sem tam nějakej hlubokomyslnější humor, než že tam něco vzdáleně připomíná píču. Nějakou souvislost s korunou sv. Eduarda, nebo tak.
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    TRAGED: A na nich vyobrazená Alžběta I., přezdívaná "panenská královna".
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SALVATOR: Jsou to damske spodary. Ale treba ti pro pochopeni k tomu nekdo udela i 3D model :-]
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    TAPINA:
    SEJDA: jaj dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam