• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    YOT
    YOT --- ---
    KAKIHARA: Kdyby ji raději nechal udělat nějakou plastiku. Hrozná vampířice...
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    KAKIHARA: jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Fotbalovej klub Newcastle United ma novy majitele
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    BURKHAR: To je novej, absurdni meme

    Pondering My Orb | Know Your Meme
    https://knowyourmeme.com/memes/pondering-my-orb
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    já si chvíli myslela, že je to Stan Lee
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BURKHAR:
    TITUS_PETRONIUS:
    originál
    Sex Instructor - Album on Imgur
    https://imgur.com/gallery/NfuhPc9
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    BURKHAR: trk
    ta uplne vlavo je v podstate elf. ako v panovi prstenov. To jepodstata toho vtipu :P
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    ROTAMERK: Dekuju za peci. Ale pochopil jsem to spravne.
    Schrodingeruv problem s mnoukajici faunou znam. Ale nedochazelo mi v cem je TOHLE vtipne, protoz jsem si to nespojil s PRUHLEDNOU krabici. Proto odkaz na ten druhy obrazek, jako vyraz pochopeni vtipu. ;-)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    ROTAMERK: na kompu se nekopiruje, na kompu se maze..
    ROTAMERK
    ROTAMERK --- ---
    BLACKHEAD: Nevim zda jsi to pochopil spravne. Vtip je zalozen na Schrödingerove kocce. Viz wiki. Nejsem na kompu tak se mi to blbe kopiruje 🙂
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    Hmm... tak jsem vcera marne badal nad timhle vtipem v jine diskuzi:
    [LU_TIEN @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]

    A dosel mi az ted, v USTAVU, kdyz jsem nad nim videl toto:
    [BATY @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]

    Dekuju autorovi za dobrou praci. :-)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    OMNIHASH: Sorry za OT, ale nejlepší je, když plechová huba mluví SMS nebo naopak voicemail posílá textové notifikace, obojí původně v jiném jazyce, než to ten systém umí. Když jsem měl v autě SMS přes bluetooth, tak to při pohybu auta z bezpečnostních důvodů nezobrazovalo, ale mluvilo. Marně jsem ženě říkal, že když ví, že jsem v autě, tak ať mi píše anglicky. Z češtiny z toho vždy vyšel nějaký naprosto nesrozumitelný paskvil. Teď mám naopak u mobilního operátora notifikace z voicemailu a obvykle chybně identifikuje jazyk, takže z českého vzkazu udělá třeba italský. Ale i když třeba rodilá Filipínka mluvila anglicky, tak to napsalo naprosto nesrozumitelné věty :-)))
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    SKORZENY: souvisejici clanek dole
    SKORZENY
    SKORZENY --- ---
    [OA8 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]

    Is this some kind of joke I am too Slovak to understand?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    GANDHI: když sem nastoupil do práce k telefonímu operátorovi, zaradoval jsem se, že mám by default se simkou přístup do firemní databáze čísel kolegů, a jal se jim posílat smsky. Až po půl roce jsem zjistil, že to jsou čísla na místní pevný linky a zprávy přečte robot, když se kolega přiznal, že mu volá nějakej terminátor a plechovým hlasem mu diktuje hodnoty parametrů do change.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    GANDHI: ale to neni pevna linka, je to androidi mobil, momentalne pripojeny pres wifi, umoznujici dost pravdebopodne VoIP. Nebo tomu muzeme rikat tablet s headsetem.
    4PTO
    4PTO --- ---
    GANDHI: to smání se novým věcem..., vím že to nikoho nezajímá, ale vzpomínám si, když jsme se tu na nyxu smáli fotce, kde asiatka fotí sama sebe ze selfie tyče :) (feel old yet a smažu se na kompu)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    AXTHEB: hadam, ze nekomu holt prijde absurdni dotekovej display na pevny lince, asi jako vytaceci cifernik na mobilu


    a priznam se, ze jako spravnej boomer jsem byl nedavno zaskocenej, kdyz mi na pevnou linku nedavno dorazila SMS od matky, ktera mi ji tam poslala omylem misto na mobil. Nejakej automat mi oznamil, ze mi nekdo pise a precetl zpravu - nemel jsem tuseni, ze je to mozny:p
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    ARAON: windows XP?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam