• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    RENDORF: to bylo v nejakym filmu, ze jako pise mail, zaber na obrazovku a psala do excelovsky tabulky... proste doba, kdy jako pocitac jeste skoro nikdo nemel a nevedeli jak to vlastne vypada...
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    SEJDA: Aha, děkuji, teď mi to dává plný smysl. (dalo by se použít sjetej?) Já moc filmy v jiném jazyce i kvůli tinitu nedávám a také koukám spíše na jiné žánry. A spíše kouknu na nějaký film japonštině s titulky, kdy se snažím pochytit slovíčka.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    SEJDA: Ono ani nejde o to zbytečné cik cak, ale druhou uličku odshora... prostě tahle cikcak ulička se projde přesně jak? :-)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    GANDHI: doporucuji ulicku v Lisabonu, nejenom, ze je pulka cekajicich "high", ale navic na konci te ulicky, v nejtemnejsim koute stoji kontrolor, ktery kazdeho jednoho s "online boarding pass" musi vyzvat "more light".
    Ovsem pokud tam prijdes, kdyz zrovna nic nikam neleti, max nejaky ten let na nejzaosteljsi azorske ostrovy, je to presne jako z tohoto vtipu .. nikde nikdo a 400 metru bludistem pred tebou k chlapikovi, ktery je od tebe asi 10 metru pres mistnost.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    SEJDA: no on ten, kdo kreslil tu ulicku musel bejt taky notne "high" - kazdej, kdo nekdy hral nejakej tower defense, to musi videt:)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ROLAND: tumas veselou pisnicku:p

    Afroman - Because I Got High (Official Music Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=WeYsTmIzjkw
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    ROLAND: "are you high?" = "jsi zhuleny?"
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    SEJDA: Díky
    1) Ou shit, no jo, už ho vidím ta kvalita fotografie je taková, že mě nenapadlo na to koukat tak trochu jako na stereogram.
    2) Stále se nechytám? Tedy přesněji mate mě nebo tu vtipnost boří ta otázka: „Are you high?“
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    ROLAND:
    1. drzi pytlik s popkornem, tedy nema deformovane nohy
    2. prestrihnul pasku v domeni, ze dela neco triumfalniho, namisto toho prestrihl vodici pasku v odbavovaci hale letiste, za coz sklidi, misto potlesku, rektalni prohlidku na pasovani drog.
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    4PTO: ano
    4PTO
    4PTO --- ---
    MATHES: na Karláku je pošta?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    REFALLENONE: pravdu díš!
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    SLEEPLESS8: si pleteš s Jesenkou ;)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    marihuana? to je nejaky novy piko?
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    VON_GILOTINE: Nebuď na ni tak zlej. Co ti udělala? Je ti z ní blbě? Sebrala ti kamarády? Nebo bez ní nemůžeš sám žít?
    Myslím, že jseš na marihuanu zbytečně přísnej.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    FRK_R23: ale casto prijdes o hromadu nechtene zabavy :)

    ale je pravda ze tady to nema co delat a meli by si oba dat odchod...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MATHES: já s nim nemám, co řešit, to on tady fabuluje
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Když máš Minerwu v ignore, nic tě netrápí :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam