• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    GLOBETROTTER: ok... jen to byl nejzminovanejsi ministr, pac ho napred zeman nechtel jmenovat, resilo se to dlouhe tydny....
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    SEJDA: Ano, měl jsem napsat, že je to trochu OT, moje chyba. Šlo mi o vysvětlení, kdo je ta postavička, ne o tu báseň (ta u toho byla jen z důvodu, že mi toto přišlo pod ruku právě ve chvíli, kdy jsem sem chtěl postnout ten dotaz).
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    DARKSUN: Jednotlivé obsazení ministerstev jsem fakt nesledoval, takže kromě Válka si nepamatuju jediného ministra, ano teď k tomu si budu pamatovat Lipavského :-) A ten ksicht bych stejně nepoznal i pokud bych věděl, kdo u Černínů šéfuje.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SIRIEN: protoze je to tak trapna basen, az vyvztava otazka proc si GLOBETROTTER mysli, ze jde o vubec nejaky vtip.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SALVATOR, PRAASHEK: a furt to neni tak spatny jako Parkanova s radarem!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SALVATOR: jestli je to kýžený stav, pak tím hůř.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PRAASHEK: To je ale kýžený stav. On totiž fakt vypadá trošku jako vojín Jasánek z Černejch baronů a ta báseň má svojí hrůzností připomínat Jasánkovu tvorbu.
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    SIRIEN:
    ARAON: sorry, proste globetrotter casto pise ve forech, ktere se politikou zabyvaji, tedy nejak nezeru, ze zrovna on nema poneti kdo je nas ministr zahranicnich veci... kdyby to psal nejkdo, koho v takovych politickych forech nevidam, tak bych si tu poznamku odpustil...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Já ho taky nepoznal. Ale za tu tvorbu (o vtipu zde snad nemůže být ani řeč) by autor měl sníst vlastní hovno bez chleba.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SALVATOR: hlavne kdyz je to sasek, u nehoz tezko rict, jestli tam vydrzi dost dlouho na to, aby melo cenu si ho pamatovat.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SIRIEN: Protože jak přece může někdo nevědět, kdo v současnosti šéfuje Zamini?!?! (Přiznám se rovnou, že já třeba ne, tak moc mám v píči).
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Nějakej důvod, proč šest lidí mínusuje naprosto legitimní dotaz na vysvětlení vtipu?

    Tohle neni žádnej debilní Ústav, ale seriózní vtipové Ahnenerbe!

    (DARKSUN: z Měsíce nás popadalo víc, z mnoha různých důvodů ne každej sleduje politiku a každýho jednoho jejího šaška detailně.)
    ARAON
    ARAON --- ---
    DARKSUN: Ja se chtel taky zeptat. Holt k nam na Zeland se nektere veci nedonesou. :-P
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    DARKSUN: Dík, netrolím, asi jsem spadnul z měsíce :-)
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    GLOBETROTTER: ministr zahranicnich veci jan lipavsky... (netusim jestli trollis, nebo jsi prave spadnul z mesice...)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Asi mi něco uniklo, kdo je ta postavička připravená na boj?

    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ALCATOR: mě nebyla jasnmá ta souvislost s JAromirem, teďka už to chápu.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    SHEALA: Spousta lidí stále pracuje z domu. Když je naženeš zpátky do openspacu, začnou společně nadávat na poměry. Pokud jsou vyhořelí, dají nejspíš výpověď, a ty jsi jako zaměstnavatel v pytli.
    HAYES
    HAYES --- ---
    GLOBETROTTER: kdyz sedi par vyhorelych pracovniku ve openspacu, tak za chvili vladne v cele mistnosti pozitivni a pracovni nalada
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam