• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    NAZARETSKY: ten typos tam ocividne neco vysvetluje rozlobenemu zakaznikovi ( podle toho jak zakaznik gestikuluje rukama) a po te nehode ted druhej utika jako by se stalo neco vazneho.
    CEAR
    CEAR --- ---
    NAZARETSKY: Majitelka s kamarádkou se obsloužily ve "svý" kuchyni restaurace/fastfoodu a pomocná pracovní síla si právě zajistila vyhazov?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAZARETSKY: Holt dámy zrovna přišly nebo odcházejí a ještě si dávají svačinku na účet zaměstnavatele.
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    NELLAS: Že jo? No ale která servírka tam chodí s taškou přes rameno? A ta pani vedle ní se prostě vykecává s kafíčkem/milkshakem v ruce. Druhá varianta je nějaká samobslužná kantýna, ale ty taky vypadaj krapet jinak. Jsem zmaten.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAZARETSKY: To vypadá jako kuchyň v restauraci.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    V Ústavu se někdo ptal na sauce tohodle memu. Nevim už kdo, ale třeba sem zavítá.

    Jojo Whispering To Surprised Emma Roberts | Know Your Meme
    https://knowyourmeme.com/memes/jojo-whispering-to-surprised-emma-roberts
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ATUARFIK: ok, takže ani jeden z těch níže avizovaných příspěvků již neexistuje. A vskutečnosti to byl jeden příspěvek.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    PRAASHEK:
    1. Vidím Slamitchův příspěvek v klubu Poznej vtip.
    2. Kliknu na odkaz, abych se podívala, na jaký vtip se Slamitch ptá.
    3. Odkaz mě přesune do klubu Kreslené vtipy.
    4. Vložím odpověď, ve které vysvětlím vtipnost vtipu pomocí odkazu na článek o slunečnicových semínkách. Neuvědomím si, že jsem pořád v klubu Kreslené vtipy.
    5. Koukám jak blázen, že v klubu Poznej vtip ode mě nic není a Salvator tam postuje stejný link, zatímco v klubu Kreslené vtipy visí můj vysvětlovací příspěvek, řádně omínusovaný, protože tam samozřejmě nemá co dělat.

    A teď to schytám i tady za tři OT příspěvky v řadě. :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    //já jenom abych se trochu zorientoval
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ATUARFIK: a tady ses taky smazala?
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    PRAASHEK: V klubu Kreslené vtipy a už jsem se tam smazala.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ATUARFIK: kde je ten samý link od tebe? A kde schytáváš 1 mínus za druhým?
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SALVATOR: Říkám si, proč to ten Salvator vysvětluje, když ten samý link je tady už ode mě... a já zatím v původním klubu schytávám za vysvětlování jedno mínus za druhým. :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SLAMITCH:

    Strč si do kapsy semínka, ať je z tebe slunečnice, až budeš ležet v zemi, vynadala žena ruskému vojákovi - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/strc-si-do-kapsy-seminka-at-je-z-tebe-slunecnice-az-budes-lezet-v-zemi-vynadala-zena-ruskemu-vojakovi-40388362
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    NJAL
    NJAL --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Ok, Motorolu kupila Cina... :-)
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    SALVATOR: azijske, to stačí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam