• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    GLOBETROTTER: To ze něco neznáš neznamena ze je to stupidní…
    To znamená ze jsi ignorant!
    Není to ryze záležitost spojených státu…
    Navíc je to dost zajimava záležitost zblizujici rodinu kamarády známí i v podstatě sousedy … je to dobra tradice…
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    IOM_NUKSO: To je taková americká tradice, ne zcela častá, aby se přátelům sdělilo pohlaví plodu. Udělá se party a vypustí se balonky "příslušné" barvy nebo obdobně barevný ohňostroj. Tak se trefili do růžové planety, aby ukázali, že to bude holka. Jedna ze stupidních amerických tradic, ale nikdy jsem nic takového neviděl, takže buď málo časté nebo omezující se na určité státy nebo regiony:
    Je to kluk! Večírky, které zapálily Kalifornii, mají vlastní mem | Radio Wave
    https://wave.rozhlas.cz/je-kluk-vecirky-ktere-zapalily-kalifornii-maji-vlastni-mem-8315451
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BOYLER: v 15 mít 47 kilo je docela norma, pokud neměří víc jak 170 cm, jinak vtip je asi v tom, že chtěla napsat Šárku, ale dopadlo to jinak
    odkaz by nebyl?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BOYLER: Fanfan nepochopil, že pro žádost o smazání účtu stačí napsat Nyxovi, tak teď prudí všechny a všude, aby dosáhl svého cíle...
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    FANFAN: každopádně si musíš uvědomit, že já vidim výjevy, ty vaše hejblátka já nemam
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    BOYLER: Jo já myslela, že je řeč o šárce, ale asi o wandě, nevim, umejte, každýho kdo si vo to řekne.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    Prosil bych sílu zdejšího klubu…pokud ani Hitler nepomůže, tak nevím,)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NELLAS: mynarova hospoda v osvetimanech :D
    PECA
    PECA --- ---
    KID_MCHUTT: A vlastně související modrý/rudý posuv
    COMMANDER: Jsem neznal, pobavilo, děkuji :)
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    COMMANDER: V klidu, on je ten vtip hlavne stary tak 20 let. Objevi se minimalne jednou do roka, kdyz rodice pujci detem tablety s prihlasenym nyxem.
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    KID_MCHUTT: Díky, tušil jsem něco takového, ale v tomto případě bohužel spadám do kategorie ve třetím bodě záhlaví této diskuze :)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    UNTOY: odborně se tomu řiká technický poklep
    MATHES
    MATHES --- ---
    UNTOY: ty uvozovky si vyprosuju!
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    SLAMITCH: variace na Slap The Roof of Car meme ( https://knowyourmeme.com/memes/slaps-roof-of-car ) + historicky fakt, ze CRT televize sly nekdy "opravit" tim ze se do nich prastilo.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    NVT: heh, já zas myslela USA
    NVT
    NVT --- ---
    MMORT7: Upálili Husa. Ne Rusa.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam