• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    REFALLENONE: víš prd, a to taky všechno vysvětluje, tvůj komentář má asi stejnou váhu, jakobych napsala: "REFALLENONE má malýho křivýho čuráka, proto se snaží dokázat nemožné"
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    MlNERWA už má v double ignore tolik lidí, že většinu příspěvků nevidí a proto jí obsah diskuzí uniká doslova mezi řádky.
    To vysvětluje hodně. Ne-li všechno.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    1*
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    minerwa se snaží vysvětlit tříkrát vysvětlený vtip, ale je za čuráka
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    minerwa se snaží vysvětlit tříkrát vysvětlený vtip, ale *doplňte chybějící text*
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKY_MAX: Smith se zástává své ženy, ale na předávání cen se to nedělá, takže je Smith za čuráka, stejně jako Putin chce denacifikovat Ukrajinu, ale je za čuráka
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SIRIEN: vidí stejně blbě jako jinde, ale bojí se to přiznat
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    ATUARFIK: na "večírky s odhalováním pohlaví" se chodí hojně - jen "večírky s odhalováním pohlaví dětí" jsou na nás moc dekadentní.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    GREATDRAKE: V Čechách se to bohužel neujalo, protože lidé kdovíproč na "večírek s odhalováním pohlaví" odmítají chodit. :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    KAZMON: neznam to a je to stupidni.. pripomina mi to tebe
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    SKY_MAX: autor urcite mimon neni, osbne jsem nemel vubec zadny problem pochopit o koho jde, na co to odkazuje a jaky to ma vyznam... bojim, ze chyba bude na strane prijimace ne vysilace...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PRAASHEK: tak ze zájmu, mají teď nějakou odchylku v kvalitě zraku / počtu zrakových poruch oproti předchozímu stavu / světovému standardu?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    NJAL: to mě na tom mate nejvíc! Původně jsem totiž myslel že putin dává facku obamovi, kterej je akorát nějakej víc kudrnatej.. pak jsem se pousmál nad mým nevědomým racismem :D a následně zjistil, že teda vůbec nechápu proč putin dává facku chrisovi rockovi
    děkuju všem za snahu, beru teda vysvětlení, že rusko říká, že chce mír ale dělá opak a dál útočí a že autor je tak trochu mimoň
    NJAL
    NJAL --- ---
    PRAASHEK: A navic UA/Zelensky porad vypada jako Chris Rock.
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    SKY_MAX: to, ze rusko na oko vypravi "pojdme jednat" a pritom dal utoci...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKY_MAX: má to být jak píše CEAR, nicméně autor bude asi kretén, protože personifikovat Ukrajinu a Putina do těchto postav je úplně mimo, protože události a vztahy, které symbolizují na sebe žádný normální člověk s méně než jedním a půl promile alkoholu (či ekvivalentem jiných psychoaktivních látek) nemůže naroubovat.
    CEAR
    CEAR --- ---
    SKY_MAX: Já to chápu tak, že rusové vždycky tvrdí, že jsou pro mír/ustupují/nechtějí stupňovat násilí a zároveň provedou útok. Tenhle obrázek má takový zjevný a častý protimluv zjednodušeně vyjadřovat.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    omlouvám se, že zase přináším oběti, ale může někdo pomoci? [TOFI @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]
    facku znám, události na ukrajině taky, ale nechápu, co tím autor myslel, díky
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    PRAASHEK: a zase to odstartoval ten šílenej čínskej komunismus, ach bože, když se lidstvo poučí

    KAZMON
    KAZMON --- ---
    SEJDA: Ignoranctvi je když odsuzujes něco co neznáš a co jsi nezažil… jinak nic
    Tvůj omyl, ze jde o “oslavu pohlaví” budiž ti odpuštěn
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    SEJDA: Co to meleš? ;D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam