• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    QWWERTY: tak tenhle shit mi unikl teda
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    QWWERTY: nechapu, pritom se staci postavit o 10 metru dal a mit krasne osli usi :D
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    PRAASHEK, SLAMITCH: na popularnejsi graffitti se stoji klidne i hodina fronta, nez se tam kazda blbka vyfoti na instagram, viz
    I work in the part of Nashville that features the infamous ‘Wings’. Today was the worst line I’ve ever seen : Instagramreality
    https://www.reddit.com/r/Instagramreality/comments/bctqa5/i_work_in_the_part_of_nashville_that_features_the/

    ale jinak je toho vsude kybl
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLAMITCH: tohle jsem taky nepochopil. Proč by si měly ženské chodit fotit namalovaná křídla na budově?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    presne tak, presedl jsem z Vtipania666 na Hitleralium18 a jsem vpohode :)

    image
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    NOP: presedl si a už je to vtipný, líp čti
    NOP
    NOP --- ---
    RAINBOF: Počkej, počkej.. Tobě tu byl vysvětlenej vtip, tys ho pochopil a připadá ti vtipnej? Takhle se to tady nedělá, chlapečku. To by nešlo. Mrkni do záhlaví, laskavě.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SLAMITCH: fotopast :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Jen je vtip spatne podany, Melo by tam by " kdyz vyzvani uz po pate", protoze po 5. zazvoneni znamena, ze mu to zubar zvedl hned na poprve po cca 10s vyzvaneni, a to pak zubarova reakce nedava smysl, respektive to dela pitomce ze zubare a ne z manzela.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    diky uz to chapu dik. jsem si presedl a je to vtipny. yes, jsem dement :D
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    RAINBOF: Zubař se nepředstavil, a manželovi (potenciálně žárlivému, i když vtip nic takového neprokazuje) odsekne způsobem, který od kohokoliv jiného než zubaře vyznívá, jako že má v plánu ejakulovat té ženě do úst. Vtipnost spočívá v tom, že si představíš, jak asi manžel manželku přivítá doma poté, co se bude X minut či hodin užírat takto vyvolanou představou.


    DARKSUN: páté zazvonění není PÁTÉ VOLÁNÍ :-)
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    RAINBOF: frajer bude asi zarlivej, kdyz behem jednoho sezeni u zubare vola petkrat... tak mu zubar da duvod bejt zarlivej...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    DURDIN: to je geniální matematik, muž mnoha žen a náš budoucí panprezident!
    DURDIN
    DURDIN --- ---
    [ROENICK @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]
    Vtip chápu, ale co to je za týpka? Už jsem to viděl ve více variacích a pokaždé tam byl tenhle.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MINERWA: ty si z toho děláš srandu, ale víš, jak je nepříjemné o ně při chůzi zakopávat?!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ARAON: A o čem se tu pak budeme dohadovat? :((
    ARAON
    ARAON --- ---
    Tohle AI by se tu jednou mohlo uplatnit. Umí vysvětlit vtipy.

    https://twitter.com/hausman_k/status/1511047974574469123?

    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MMORT7: to si povíme, až budeš mít varlata u kolenou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam