• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FIONOR: Obávám se, že si skočil sleeplessovi na jeho metahumor
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    TILIO: ono je tam těch rozměrů víc. Ten druhej týpek je natěšenej na misi a hned na začátku si uvědomí "i am in danger". Zároveň je jasný, že i když nedojde k žádný sebevražedný misi, bude to dost úmorná ponorková nemoc, protože poslouchat několik měsíců člověka v depresích moc nechceš.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    SLEEPLESS8: já myslel, že si svazuje vlasy, aby mu nepřekážely, až bude provádět orální sex (protože pro některé muže je večeře se ženou platba za následný sex nebo alespoň blowjob)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ALCATOR: no ale u imho lol jsem aspon vecel co to znamena. "L + ratio." ze mne dela toho oldfag fotra, sigh
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    NELLAS: Ani nie :-( ale ja Ti celkom fandím.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    VON_GILOTINE:

    Je to vlastně jen další variace na tohle:

    Syn: "Tati, ty už jseš fakt na tom internetu totálně závislej, proboha, zkus to vypnout a chovat se normálně!"
    Otec: "Imho lol!"
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SHEALA: kdyz plati ona, stava se z neho holka -> dela si culik
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TILIO: když tvůj kolega hned na začátku mise dá najevo sebevražedné sklony
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Hej. A ešte dobrý pravopis.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    VON_GILOTINE: take this L znamena neco jako ses loser, take this loss
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    VON_GILOTINE: [SLAMITCH @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi!] IMHO že ten týpek je v terminálním stavu závislosti na internetu a už nevnímá fyzické okolí, ale těm detailům taky nerozumím a maje pocit, že to není zas až tak třeskuté vtipné jsem dál nepátral. (Já bych si pod "terminally online" teda spíč představil chláka, který se někam připojuje terminálem a nechal ho tam provádět nějaký klasický handshake pro nějaký typický terminál ... a asi by mluvil bílým neproporciálním písmem na černém pozadí ...)
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    SHEALA: No zhruba že ten pán není moc přitažlivá. Není to vtipné vůbec.
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    DOCKINEZ: to je appka kde hádaš slová.
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    NELLAS: (síce super vysvetlenie) tvoj pravopis neviem posúdiť, ale tiež máš širokú paletu odborností, Nie je tak?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    (Jako že týpek trefil jedno písmenko?)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Nechapu ten vtip v kreslenych stripech o terminalnim online. Co je to L atd?
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    JAMILLOS: toto je internetove znameni, ze se chysta oralni sex
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam