• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    QWWERTY: a i kdyby ne přístupný, tak snadno zablokovatelný a smazatelný.
    Oni si fakt duma.gov pronajali od googlu?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    SKY_MAX: podle vseho ma NSA pristup do MANGA, takze v podstate RU meli vsechny svoje parlamentni emaily ulozeny a volne pristupny USA
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    ROBIN_SNNS: +za me je na tom vtipna i ta slovenstina. Celej popis, kde je situácia misto siuace mi prijde daleko dramatictejsi:)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    ROBIN_SNNS: je to parodie na takové ty "skutečné" příběhy o Ukrajincích, kteří ukázali ukrajinský pas a nemusli platit nákup, ale na naše důchodce sbíráme víčka...
    V tomhle případě to má stejnou strukturu, ale plot twist je v tom, že se tam neprovozuje žádný xenofobní bullshit - je to prostě obyčený příběh
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ROBIN_SNNS: Cimrmanova frustracni kompozice:p Vtipem je proste nedostatek pointy, protoze ctenar na zaklade zkusenosti s podobnejma textama ocekava ze to vygraduje v nejakou nepeknou pointu a ono ne
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    [TOMAN @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]

    WTF, 300+ plusek? Nějak nevidím, kde je zakopán ten vtip.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Těším se na známku s Kremlem :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    WOLFZOV: nejdřív vydají známku s cílem a když ji vyprodají (během pár dní), cíl sejmou :)))
    WOLFZOV
    WOLFZOV --- ---
    ZBYNEK: O te znamce samo vim, ale snazil jsem se vygooglit, jestli UA uz sundala ten most, nebo ne.. a nic jsem nenasel, prave.
    Takze moc diky!
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    WOLFZOV:
    Ruská lodi, jdi do pr***e. Podoba speciální ukrajinské známky už je známá - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-ruska-lodi-jdi-do-pr-e-ukrajinska-posta-chysta-specialni-znamku-192681

    Kyjev nevyloučil úder na Krymský most. Moskva zuří - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/valka-na-ukrajine/clanek/kyjev-nevyloucil-uder-na-krymsky-most-moskva-zuri-40394691
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    LORD_DE_SEIS: Díky, dám si rači spin burger
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    FANFAN: musis si třikrát za sebou pustit to video, co sem dával PYROMANEK: a pak to matematicky pochopíš
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    LORD_DE_SEIS: Ale já fakt chci slyšet, co to je za písmenka, jako matematicky to rozpitvat
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    FANFAN: hraje tou tužkou tu melodii
    PYROMANEK:
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    PYROMANEK: no dyk to dropni
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    tak tady potřebuju vědecký výklad, práčku, včíl sa vokaž
    [EJDM @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam