• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    LAUNCHER: jááááj, humory. bože skratky ako v nemecku :D dík teda
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TITUS_PETRONIUS: NIH? Charlie, to je takova hora sladkosti tady na Nyxu. Pojd se tam s nami vydat za dobrodruzstvim. Na horu sladkosti. Charlie, Charlie, pojd s nami do NIH: [Nové Internetové Humory // Poĺpp // -- // i DEUS VULT!!!!1]

    Charlie the Unicorn
    https://www.youtube.com/watch?v=CsGYh8AacgY
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    UNTOY: NIH klubiki?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NELLAS: b) je správně za všech okolností.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Já si nejsem jistá, jestli ten původní dotaz nebyl jen hrození holí na mraky, jak si někdo dovoluje dělat legraci ze smrti takhle úžasné osoby. Nebo jsem možná už příliš dlouho hleděla do propasti internetů.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    ROBIN_SNNS: V podstatě od vzniku tištěných zpravodajských médií (novin) docházelo k tomu, že článek nebo oznámení o úmrtí zaměnilo dvě osoby buď se stejným nebo podobným jménem. Internet to akceleroval tím, že mizerně placený "novinář" dostane za úlohu "Hele, zemřel XYZ, připrav jeho fotku a dodej mi to, já nemám čas!" -- a dotyčný sedne ke googlu a popadne první fotku, která při vyhledávání vypadne.
    Nebo jako před pár dny:
    [S2FI @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]
    CNN Prima News připravovala infografiku k prezidentské volbě a dali tam fotku mrtvého Iva Mareše, místo skutečného Iva Mareše, který kandiduje.

    No a pak se toho samozřejmě chopí meta-meta-meta humoristi z pravého konce křivky, a začnou tento princip aplikovat rozvolněným způsobem (Mládková --> Mládek apod.)
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    ROBIN_SNNS: tradice v NIH klubiki, ale ted to zacalo z nejakeho duvodu leakovat do Ustavu pro normies, pravdepodobne kvuli tomu ze tam chodi vic lidi, tzv. ziskaji vic internetovych bodu a to se ted pri inflaci vzdycky hodi.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    GANDHI: Ano, tak jsem to taky myslel. Ve výsledku je tak, jak byl původně.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ROBIN_SNNS: To se děje s každým úmrtím, to je asi rovnou na reklamaci u Ády.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Může mi prosím někdo vysvětlit, co lidi vidí vtipného na tom, že zemře mecenáška Mládková a všude místo toho visí RIP/GNSP Ivan Mládek, nebo ještě hůř ikonka ID Melda?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Logicky ta kocka je stejnak mrtva tak co blbnete.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    GLOBETROTTER: nope, logicky, pokud se nekdo otoci o 360 stupnu, tak se otoci tak, ze je ve finale v puvodni pozici:p
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NELLAS: pouze ve světě bez svobody!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PRAASHEK: To by se muselo udávat více souřadnic, jako jakým směrem se máš naklonit :))
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    Grafické transformace – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Grafick%C3%A9_transformace

    Rotujete? Trenclujete?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GLOBETROTTER: asi jsi nepochopil, co znamená vkročit do třetího rozměru. A ačkoli jsme já i nellas vycházeli z procent a ona je převedla do stupňů, na možnosti dosáhnout nečekaných směrů to nic nemění.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    MINERWA: Reagoval jsem na stupně, ne na procenta.
    Procenta tu už byla vysvětlena, snad NELLASe chápeš.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GLOBETROTTER: takže 360 procent je vlastně 3,6x
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    PRAASHEK: Logicky pokud někdo otočí o 360 stupňů, tak neotočí vůbec :-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NELLAS: jen pokud se budeš omezeně pohybovat ve dvourozměrném prostoru. Pakliže se vymaníš z těchto pout, můžeš dosáhnout zcela nečekaných směrů.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NELLAS: Jinak je to o trošku víc než o 180 °, takže názorové otočil tak, že se zase začal mírně vracet k původnímu názoru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam