• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    TAPINA:
    CEAR:
    SLEEPLESS8: díky, myslím, že je to cílený hlavně na to co psal @Sleepless, ale vysvětlitelný je to i těma ostatníma způsobama ;-)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    ALARIK: co vim tak maji hlavne tadyty vytahovaci, ale nevim jestli je to standard
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    Pls o co jde v tomhle? Američani nemají takový otevírání oken, nebo co?

    https://opu.peklo.biz/p/22/05/05/1651732930.jpg
    PAIKA
    PAIKA --- ---
    :D tvl... je videt, ze jsem uz fakt dlouho nekurak)
    KEJML
    KEJML --- ---
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    PAIKA: cigara, debile :)
    PAIKA
    PAIKA --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    HNILOB: ah, to hodne vysvetluje
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SLEEPLESS8: ona se neumi podepisovat do snehu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KAKIHARA: to nepochopíš, dokud sám neumřeš
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    ROBIN_SNNS: sam ses pres caru
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    ROBIN_SNNS: a předtím ti na nich přišlo vtipnýho co?
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    TRISSIE: tak tak, je to spíš kvíz než humor. Respektive humor v tom je, pokud se někomu podaří vymyslet fakt vypečený hint.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ROBIN_SNNS: ber to jako pevnost Boyard pro starší a cyničtější, obrázky/fotky s nápisem GNSP jsou indicie, z nichž musíš poskládat, kdo je ten, kdo zrovna umřel, a to bez toho, abys lezl na seznam, do [Zjištění] nebo do [Kdo umře - tipovací soutěž]
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ROBIN_SNNS: boohoo a záhlaví.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NELLAS: já takhle často zjistím, že někdo umřel, ale nikdy se nedozvím, kdo to byl. Což samozřejmě vůbec nevadí.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    hmmm, nekdo ma holt caru nastavenu proklate nizko:p pripomnelo mi to jakej problem jsem mel s vysvetlovanim ceskeho rceni, ze "sranda musi bejt, i kdyby fotra veseli" nemeckejm guildmates:p
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ROBIN_SNNS: To už běží pěkných pár let, člověk otupí a zvykne si :))
    Já takhle často zjišťuju, že někdo umřel, protože ne vždy včas koukám do Zjištění.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    NELLAS: Případ propasti zírající zpátky. Protože mě prostě umrtí nějak přestala připadat vtipná. Jak píše Alcator, když kachnovitě zamění fotku tak to člověk ještě snadno pochopí a usměje se. Ale meta-meta humoristi spíš akorát štvou, protože zaměňovat umrtí dvou lidí je už přes čáru.
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    LAUNCHER: jááááj, humory. bože skratky ako v nemecku :D dík teda
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam