• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MORIARTY, TAPINA: v tom případě bych dodala "co my víme, jaká přání kolegyně obvykle manželovi odmítá splnit!" :-)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Manžel mi vyprávěl, jak končili gympl (osmnáct už snad všem bylo) a požádali na rozloučenou profesora, aby jim dal z pozice staršího nějakou dobrou radu do života. Profesor se zhluboka nadechl a pravil: "Chlapci... nešukejte na jekoru, spálíte si kolena."
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    GREATDRAKE: Ohhhhh. Díky.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SAJAGI: Jak umřela Iveta B...
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Omlouvám se za offtopic, ale jsem si vzpomněl, jak jsem měl na koleji spolubydlícího, kterej byl strašnej děvkař a protože měl takovej delonovitej vzhled, tak měl skoro každý týden jinou slečnu. A jednou se vrátil z víkendu se strašně sedřenejma a spálenejma kolenama a s rozzářeným úsměvem nás informoval: "Chlapi, já se zamiloval!".
    A jako fakt, byl zamilovanej, vydržel s ní skoro měsíc.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: možná to bylo fakt hodně nabouraný auto, co my víme :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Je to její nešikovností nebo jeho rozhořčením?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SCHWAB: V kontextu tématu to vyznívá zajímavě...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GREATDRAKE: třeba to trvalo tak dlouho, že je má fakt drsně otlačený :-)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    GILHAD: Kolegyně Nellasu upozorňuje na základní fyziku, že byť je u orálního sexu možnost klečet, případné pohyby nevedou k odření kolen. Tedy že se jaksi jednalo o jiný druh sexu a je docela smutné že to musí vysvětlovat.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    NELLAS: Protože jsou mraky vtipů na tohle téma, např. GILHAD: a spousta z nich s tímhle operuje.
    Takže se to stalo jakýmsi "uznávaným standardem" pro tyto situace, bez ohledu na realitu.
    Stejně jako vtipy typu "Do baru přijde A a barman na to řekne, že A nenalévají a A zareaguje" - většinou je A něco samo o sobě nesmyslné (neutrino, eter, helium, ....)
    Při nečekaném návratu manžela je milenec ve skříni, pod postelí a nebo visí nahý z okna ....
    Přijde zajíček do A a chce B a je odmítnut a "když ne, tak ne" řekne zajíček a odejde, druhý den (a situace se opakuje a třetí den nasleduje vtip) - nikdo se nikdy nepozastaví nad tím, že zajíček chodí a mluví ...
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    TITUS_PETRONIUS: neber si mě do huby...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GILHAD: Proč je potřeba udobřovat muže na holých kolenou? A proč si myslíš, že se v té poloze kolena odřou? Tvůj popis naznačuje trošku jinou pozici...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GILHAD: eště to auto mohla ťuknout na bruslích
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SLAMITCH: Kolegyně ťukla auto, čili udšlala škodu. Následně má kolena přelepená náplastí, protože je má odřená. Má je odřená, protože jimi dlouhodobě šoupala po koberci a neměla je oblečená. Otázka za 10 bodů - v jaké výšce se nachází ústa klečící ženy vůči stojícímu mužskému tělu a proč je to důležité pro udobřování muže po ťuknutí auta?
    Doplňující otázka - proč kolegyně raději tvrdí, že upadla na bruslích, než aby přiznala udobřování se s manželem?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PRAASHEK: Je to tak, je to i zdokumentováno

    Česká soda 22 - Alles Gute (Krakonoš)
    https://youtu.be/fU04A9BEJkM
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ERRTU: všechno je Německo, tomu nerozumíš
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    OTAVA: achtually praashek ist ein österreichisch... oni se za nemce prohlasuji uz tak nejak z tradice.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam