• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TERRANCE: to klidně můžeš, mu je to stejně u prdele
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    BLACKHEAD: Jasně, už chápu co tím chtěl Konfucius říct.... Já se točil na tom, že když provedu N pokusu a nestačí to, tak je potřeba provést N+M pokusů. A ne N+1. Ale to už to zbytečné pitvám. A Adolfa nebudu v Argentině otravovat s reklamací.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TERRANCE: Neuniká ti nic. 1. znamená, že +1 si zjistil že +1 už nebyl potřeba
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    TERRANCE: No a prave pri N pokusech, ktery jsou treba, stale jeste potrebujes ten N+1 na to overeni...
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    [SLEEPLESS8 @ Nové Internetové Humory // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // i DEUS VULT!!!!1]

    Něco mi asi uniká. Druhá část je celkem jasná. Když se řídím pravidlem "utírej, dokud vidíš hnědou" tak na to, abych věděl, že je potřeba N pokusu jich musím provést N+1. Ale ta první část? To mi nevychádza.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WOLFZOV: nestalo
    WOLFZOV
    WOLFZOV --- ---
    Uz se vam nekdy stalo, ze jste tady chteli linknout vtip co nechapete a pri popisovani toho co na tom nechapete, vam to cele doslo ? :D
    SKORZENY
    SKORZENY --- ---
    QWWERTY: pravda, uz sa mi po napisani nechcelo overovat, ci mam vsetko v cajku :)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    SKORZENY: ad 5. - "recover any 1000lb bombs which may already been dropped"
    tzn. krome komunikace, ze to byl omyl, si je maji prijet vyzvednout a zase odvezt
    SKORZENY
    SKORZENY --- ---
    Je to ironicky zapis - velitel letky si robi srandu z byrokracie

    1. z ministerstva volal uradnik, ze nemozu povolit pouzivanie 1000lb bomb s konkretnym druhom lietadla
    2. velitel letky pise, ze to uz robia dva mesiace, dokonca davaju tie bomby po dva kusy a
    3. funguje to velmi dobre, podarilo sa tak znicit vela dolezitych cielov
    4. a preto velitel letky ironicky navrhuje uradnikovi, aby sa pokusil presadit zrusenie pouzivania 2x1000lb bomb a zaroven
    5. odkomunikoval zasiahnutym cielom, ze to bol vsetko omyl
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BLOODRAT: třeba ho to roztrhlo
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    OTAVA: Někde jsem pochytila výpověď bodyguarda který utrousil že to hovno viděl a rozhodně nebylo jorkšíří, anžto tahle velikost by nebohého psa musela roztrhnout.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Děte si to vy dvě vyříkat do pm, tohle je pod místní árijskou úroveň.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    VON_GILOTINE: S herečkou Amber Heard se seznámil při natáčení filmu Rumový deník (2011). Dělala jsem v hotelu u Lva v Bílině servírku, pracovala jsem ve firmě Fotostar, a pak jako recepční,.... až pak jsem měla nehodu...., a tobě jí přeju taky
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    hele pani v zivote jsem nepracovala, muzete mi rict kolik ji bylo kdyz se seznamili?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    VON_GILOTINE: ne, jenom jsem ti chtěla poradit, demente
    prej čerstvá dvacítka, lol
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam