• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    QWWERTY: no je to ve vysmátých... Naivně tam přepdokládám nějaký prvek vtipnosti. Nabídnout VR k běžné prohlídce památek mi přijde spíš dobrý, než kuriozní
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    QWWERTY: Jasně, jen vysvětluju, co si myslím o tom, proč to někdo zcela jiný cpal do ÚPDV.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ZUZKAOU: proc na tom musi byt nutne neco vtipnyho? proste jenom kuriozita, ktera driv nebo pozdeji bude vsude, ale v soucasnosti porad pusobi lehce bizarne

    GILHAD: on to nemusi byt film. AR dava smysl v tom, ze sice cumis na pamatku skrz mobil/display/kameru, ale zaroven muzes mit treba dokresleny chybejici kusy pamatek, 3D rekonstrukci puvodni podoby a okoli, animaci, jak se to misto menilo v case, etc... a to vsechno z pohledu prvni osoby, takze vynikne napr. monumentalnost te stavby
    + prepnuti AR/realita je pomerne instantni posunutim bryli na celo

    priklad:
    ARmedia Augmented Reality 3D Tracker (Augmenting Rome Coliseum)
    https://www.youtube.com/watch?v=WOVjISxlhpU
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    GILHAD: Ehm, pochopitelně nikoli šumět, ale čumět ...
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ZUZKAOU: Nevím, není-li tam toho víc, ale přijet kdovíkam k památce a pak se na ní nepodívat a místo toho čumět na film o ní, na který bych mohl stejně dobře šumět doma mi přijde jako dostatečné WTF.
    Něco jako lidi, co jdou na nějaké představení a místo aby ho sledovali a užívali si ho v reálném čase, tak věnujou většinu energie a pozornosti tomu, aby si ho nahráli na mobil, že se na to možná doma podívají, nebo to aspoň proskáčou ...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    co je vtipného na tom, že se na památce nabízí rozšířená VR?

    [QWWERTY @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IOM_NUKSO: anebo jim ukazuje okolí

    MINERWA
    MINERWA --- ---
    IOM_NUKSO: já se taky často pletu, třeba je to kalkulačka a oni se objímaj, protože se srazit nakonec vyplatilo
    sovy přece nejsou tím, čím se zdají být...
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    MINERWA: aha, diky, tak to tam ten mobil jsem si vubec nevsimla
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    IOM_NUKSO: chlápci se srazili a udělali si selfie
    MATHES
    MATHES --- ---
    SLEEPLESS8: tady mam kontext, tady se chytim
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    DA_NIELA: dekuju, uz 4x jsem to sem chtel pastnout a vzdycky jsem na to zapomnel :D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    DA_NIELA: akordy D E A D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SUCZKER: ten japonsky exministr co ho zabili se jmenoval Shinzó Abe
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    BLACKHEAD: Obrazek jsem poznal, ale jedinej, kdo me napadl, byl Abe Simpson (pripadne Lincoln :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam