• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Někde jsem potkal (a bohužel neuložil) obrázek, že předávání cen Oskara je fake, protože tam hrajou profesionální herci
    Netuší někdo, kde je?
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    COOLER:
    jsem parkrat byl na prednaskach jeste na gymplu a videl par pisemek prislo mi to docela jako joke. ale to se muze zdat vetsinou vsechno dokvad ten objem neleze usima.
    COOLER
    COOLER --- ---
    Mně se líbí, jak tu školu posuzují ti, co jí neabsolvovali :)

    Tenhle vtip koluje už asi 30 let. Tehdy mi ho kamarád z ČVUT říkal. Tak se rozhodl, že na ČVUT skončí a udělá si ten gympl na VŠE. Po roce mi říkal: Já byl takovej čůrák. Debilní vtip a krutej omyl :D To bych rád podotkl, že tehdy přijímačkami prošlo tak 10% uchazečů. Dneska je situace celýho vysokýho školství někde úplně jinde a inflace zbytečnejch titulů je nezastavitelná.
    YOT
    YOT --- ---
    SEJDA: OK v tom případě prý platí, že nejtezsi na VSE jsou vstupní dveře do staré budovy.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    YOT: gymnazia? neprehanej.
    YOT
    YOT --- ---
    PRAASHEK: Titul nejtezsiho gymnázia v republice jiste nemají je tak pro ni za nic.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ATUARFIK: OLOL - a jaké "dobré jméno školy" máte na mysli, paní Müllerová? :))
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KID_MCHUTT: spíš měl charáč
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GLADILAF: Kára měl, narozdíl od Ševčíka, krízma...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SLAMITCH: Ta podoba tam je.

    "Poškozuje dobré jméno školy." Studenti i rektor VŠE vyzvali Ševčíka k rezignaci - Aktuálně.cz
    https://zpravy.aktualne.cz/domaci/poskozuje-dobre-jmeno-skoly-studenti-vse-vyzvali-dekana-sevc/r~7714c76ac1a011eda25a0cc47ab5f122/

    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ILTU: ran=run dom=domů
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MAKROUSEK: No ale proč? Mě napadá leda Hilda, a ta je právě úplně v pohodě.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    NELLAS: Divky s modrymi vlasy asi nebudou mit uplne nejvyrovnanejsi psychiku, takze budou jiste potrebovat mnoho hodin skvele placene terapie.
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    KAKIHARA: Kdo je Nesvacilova, Kolecko a Vignerova?
    Ne, nechci to vedet...

    [unsee]
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    SALVATOR: Nic moc o tom nevim, ale tohle.

    Nesvačilová měla vlézt Kolečkovi do mobilu! Našla nahou Vignerovou a tekla krev - Šíp
    https://sip.denik.cz/celebrity/petr-kolecko-denisa-nesvacilova-hadka.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam